Результати змагань
Чемпіонату міста Київ
з пляжної боротьби

У Фестивалі пляжної боротьби взяли участь 202 спортсмени у чотирьох вікових групах!

Учасники мали можливість отримати від змагань досвід, заряд енергії та гарний настрій. Найбільш талановитих та активних чекали почесні медалі та нагороди!



Призові місця у Фестивалі пляжної боротьби розподілено наступним чином:


Вікова категорія: Спортсмени 2011 — 2012 років народження.

Вагова категорія 24 кг
1. Журавльов Я. (Южний «Хімік»)
2. Юзва М. (Овідіополь «Мангуст»)
3. Кириленко Р. (Овідіополь «Мангуст»)

Вагова категорія 28кг
1.Галактіонов М. (Одеса КДЮСШ8)
2.Єщенко А. (Одеса КДЮСШ'8)
3.Житнюк П.(Одеса КДЮСШ'8)

Вагова категорія 32кг
1. Гордієнко П. (Одеса «Олімпійські надії»)
2. Дончук Євген (Одеса КДЮСШ'8)
3. Панченко Н. (Енергодар)

Вагова категорія 38кг

1. Плетнев М. (Одеса КДЮСШ'8)
2. Шелков В.(Одеса «Олімпійські надії»)
3. Заднепряний М.(Херсон)

Весовая категория 38+кг

1.Губіліт Д.(Одеса КДЮСШ'8)
2.Білоконь И. (Одеса КДЮСШ'8)
3.Бокалюк В. (Южний «Хімік»)

Вікова категорія: Спортсмени 2009 — 2010 років народження.

Вагова категорія 30кг
1. Кара В. (Одеса Обл.Школа Боротьби)
2.Іванов І. (Одеса Обл.Школа Боротьби)
3.Бедьятов (Одеса )

Вагова категорія 35кг
1.Вааг М.(Енергодар)
2.Работа О. (Одеса КДЮСШ'8)
3.Константинов А.(Болград)

Весовая категория 40кг

1.Тубілець П. (Енергодар)
2.Волков Д. (Одеса КДЮСШ'8)
3.Курсенко Д. (Фонтанка)

Весовая категория 40+

1.Павлюк А. ( Южний «Вольник»)
2. Вишня Г. ( Южний «Хімік»)
3.Яблуновський В. (Южний «Хімік»)


Вікова категорія: Спортсмени 2007 — 2008 років народження.
Вагова категорія 32кг

1.Пінті Є. (Одеса КДЮСШ'8)
2.Валамін В.(Одеса КДЮСШ'8)
3.Мінчев О. (Сарата)

Вагова категорія 38кг

1.Курсенко А. (Фонтанка)
2.Шонія А. (Одеса Обл. Школа Боротьби)
3.Чебан В. (Южний «Хімік»)

Вагова категорія 45кг
1.Мінчев С. (Сарата)
2.Назін Д.(Фонтанка)
3.Герасименко І.(Енергодар)

Вагова категорія 55кг

1.Баранов О.(Сарата)
2.Кулаков А.( Одеса КДЮСШ'8)
3.Вінник В.(Миколаїв)

Вагова категорія 65кг

1.Сербін Д.(Одеса КДЮСШ'8)
2.Ющук Д.(Одеса КДЮСШ'8)
3.Дудяк А.(Одеса КДЮСШ'8)

Вагова категорія 75+

1.Авраменко Р.(Херсон)
2.Майстренко А.( Одеса КДЮСШ'8)
3.Купріянов В. (Одеса КДЮСШ'8)



Вікова категорія: Спортсмени 2004 — 2006 років народження.
Вагова категорія 50 кг
1.Крижановський В.(Одеса «Олімпійські Надії»)
2. Задунайський Є. ( Южний «Хімік»)
3. Аракелян Д. (Одеса КДЮСШ'8)

Вагова категорія 55кг

1.Васіліогло І. (Одеса СДЮСШОР 14)
2.Андрійченко А.( Одеса КДЮСШ'8)
3. Антощук Д. (Одеса КДЮСШ'8)

Вагова категорія 60кг

1. Курсенко Є.( Фонтанка)
2. Малєнков В. (СДЮСШОР 14)
3. Курдоглов О. (СДЮСШОР 14)

Вагова категорія 65КГ

1.Менешян Г. ( Одеса КДЮСШ'8)
2.Чебанюк Н. ( Южний «Хімік»)
3.Дьяченко О.(Одеса «Олімпійські надії»)

Вагова категорія 75кг.
1.Єфтеній В.(Одеса СДЮСШОР 14)
2.Зігангіров К. (Одеса КДЮСШ'8)
3.Лотюк В. (Южний)

Вагова категорія 75+

1.Малєнков Р. (Одеса КДЮСШ'8)
2.Шелудько И. ( Южний «Хімік»)
3.Сербін Максим (Одеса КДЮСШ'8)


Всеукраїнська Федерація пляжної боротьби України щиро вітає переможців Фестивалю! Бажаємо підкорити ще не одну верхівку та завжди прагнути лише найвищіх досягнень!