Результати Чемпіонату України з пляжної боротьби серед кадетів, юніорів та дорослих

Чемпіонат України з пляжної боротьби серед кадетів, юніорів та дорослих, який відбувся 13 вересня на пляжі готельного комплексу Академія Національного університету Одеська юридична академія у смт. Затока, став першим в історії нашої країни та започаткував нову еру успіхів та активного розвитку пляжної боротьби як в Україні, так і у світі!

Переможців змагань нагородили почесними дипломами та медалями Чемпіонату, а абсолютні чемпіони та їх тренери отримали грошову винагороду, загальна сума якої становила 200 000 грн!

Почесні призові місця Чемпіонату України з пляжної боротьби розподілено наступним чином:

Вікова категорія: Кадети - юнаки від 16 до 17 років (2003-2004 р.н.)

Вагова категорія 45 кг
1. Абаржи М. (Одеська)
2. Костинюк Д. (Хмельницька)

Вагова категорія 50 кг
1. Скорик К. (Харківська)
2. Мамедов З. (Харківська)
3. Терзі М. (Сумська)

Вагова категорія 55 кг
1. Антощук Д. (Одеська)
2. Курдоглов О. (Одеська)
3. Чурар В. (Одеська)
3. Луценко С. (Харківська)

Вагова категорія 60 кг

1. Зубаль М. (Одеська)
2. Манойлов М. (Одеська)
3. Мулявко З. (Херсонська)

Вагова категорія 65 кг

1. Караніколов Г. (Одеська)
2. Менешян Г. (Одеська)
3. Клименчук М. (Миколаївська)
3. Гореванов Д. (Херсонська)

Вагова категорія 70 кг
1. Месувєтов А. (Херсонська)
2. Педєвський Ф. (Одеська)
3. Тукало М. (Одеська)
3. Харчук О. (Херсонська)

Вагова категорія 70+ кг
1. Пєлін Р. (Харківська)
2. Сінча А. (Запорізька)
3. Пащенко Д. (Херсонська)
3. Гаміловський Д. (Харківська)

Вікова категорія: Кадети - дівчата від 16 до 17 років (2003-2004 р.н.)

Вагова категорія 45 кг
1. Бардачевська А. (Житомирська)
2. Веремієнко Т. (Сумська)

Вагова категорія 50 кг
1. Миронович А. (Донецька)

Вагова категорія 50+ кг
1. Зепкіна М. (Одеська)
2. Шеремет А. (Одеська)
3. Рутенко Д. (Харківська)
3. Фоміцька А. (Харківська)

Вікова категорія: Юніори - юнаки від 18 до 20 років (2000-2002 р.н.)

Вагова категорія 60 кг
1. Яковлев С. (Харківська)
2. Османов Р. (Херсонська)
3. Джигов А. (Одеська)
3. Терзі І. (Одеська)

Вагова категорія 65 кг
1. Ташогло В. (Одеська)
2. Костинюк Д. (Хмельницька)
3. Козарчук В. (Одеська)

Вагова категорія 70 кг
1. Литвенюк П.(Одеська)
2. Матковський І. (Хмельницька)
3. Жбанков М.(Одеська)
3. Куруч О. (Херсонська)

Вагова категорія 75 кг
1. Стринець Д. (Донецька)

Вагова категорія 80 кг
1. Купадзе М. (Запорізька)
2. Ничипорук М. (Харківська)
3. Готфрід О. (Київська)

Вагова категорія 80+ кг
1. Єрмаков А. (Херсонська)
2. Костецький Ю. (Київська)
3. Рубін А. (Харківська)
3.Дехтяренко Р. (Запорізька)

Вікова категорія: Юніори - дівчата від 18 до 20 років (2000-2002 р.н.)

Вагова категорія 45 кг
1. Профатилова Т. (Донецька)

Вагова категорія 50 кг
1. Маланчук Л. (Київська)
2. Профатилова Т. (Донецька)
3.Ткачук Д. (Київська)

Вагова категорія 60 кг
1. Булаш А. (Харківська)
2. Медвецька Д. (Харківська)
3. Нікітінська О. (Харківська)

Вагова категорія 60+ кг
1. Вовчак Р. (Харківська)
2. Моренко Є. (Донецька)
3. Коритіна Д. (Харківська)

Вікова категорія: Дорослі - чоловіки від 20 років та старші (від 2000 р.н.)

Вагова категорія 60 кг
1. Буруков В. (Одеська)
2. Терзі С. (Одеська)

Вагова категорія 65 кг
1. Постол Ю. (Одеська)
2. Костенев К. (Одеська)
3. Маркуш М. (Одеська)

Вагова категорія 70 кг
1. Жданов В. (Одеська)
2. Каров А. (Харківська)
3. Казанжі Ф. (Одеська)
4. Пінтелей І. (Київська)

Вагова категорія 75 кг
1. Радулов С. (Одеська)
2. Гайдар С. (Харківська)
3. Кобченко І. (Сумська)
3. Корєпанов В. (Одеська)

Вагова категорія 80 кг
1. Михайлов В. (Одеська)
2. Пономаренко С. (Одеська)
3. Копоть В. (Запорізька)

Вагова категорія 85 кг
1. Яковчук О. (Миколаївська)
2. Мірзоєв С. (Одеська)
3. Лєвон А. (Київ)

Вагова категорія 90 кг
1. Хорошун Д. (Одеська)
2. Червоненко А. (Одеська)
3. Думаносов А. (Херсонська)

Вагова категорія 90+ кг
1. Гордієнко О. (Одеська)
2. Сорочан І. (Харківська)
3. Бондаренко А. (Кіровоградська)

Вікова категорія: Дорослі - жінки від 20 років та старші (від 2000 р.н.)

Вагова категорія 55 кг
1. Кравченко А. (Харківська)
2. Кравчук Д. (Одеська)

Вагова категорія 60 кг
1. Ткаченко О. (Одеська)
2. Сергієнко В. (Сумська)

Вагова категорія 65 кг
1. Колісник А.
2. Дрюк А. (Харківська)
3. Панаітова В. (Одеська)
3. Фокіна Є. (Київ)

Вагова категорія 70 кг
1. Омельченко Т.
2. Мазуркевич А. (Київська)
3. Сотникова А. (Донецька)

Вагова категорія 70+ кг
1. Пасічник І. (Херсонська)
2. Готфрід С. (Київ)
3. Сушко О. (Сумська)

cc