Результати
Всеукраїнських змагань з пляжної боротьби «Київські каштани»

Всеукраїнські змагання з пляжної боротьби «Київські каштани» серед юнаків, молодших юнаків, кадетів та юніорів, 21-23 травня 2021 року, м. Київ
Результати змагань
Вікова група - молодші юнаки
(юнаки віком від 12 до 13 років)
Вагова категорія 30 кг
1 місце - Кирило Нагірний
2 місце - Микита Галаган
3 місце - Святослав Назаренко
Вагова категорія 35 кг
1 місце - Аврам Чеботар
2 місце - Іван Петрук
3 місце - Дмитро Рудий
3 місце - Тимофій Пірцхалава
Вагова категорія 50 кг
1 місце - Олег Кичко
2 місце - Олександр Колесник
3 місце - Денис Мельник
3 місце - Арсеній Кропін
Вагова категорія 55 кг
1 місце - Сергій Кочевенко
2 місце - Сергій Наливайко
Вагова категорія 60 кг
1 місце - Самір Ібішов
Вагова категорія 60+ кг
1 місце - Богдан Вавринюк
2 місце - Іван Ніколаєв
3 місце - Олександр Щербатюк
3 місце - Ігор Командир
Вікова група - молодші юнаки
(дівчата віком від 12 до 13 років)
Вагова категорія 35 кг
1 місце - Анастасія Бедрак
2 місце - Азелла Наум
Вагова категорія 45 кг
1 місце - Мирослава Габаль
2 місце - Марія Воронєнкова
3 місце - Катерина Ковальчук
Вагова категорія 50 кг
1 місце - Ярина Тишенко
2 місце - Вікторія Васільєва
3 місце - Катерина Мушмуленко
Вагова категорія 50+ кг
1 місце - Діана Шуляк
2 місце - Таїсія Мачуга
3 місце - Варвара Луковкіна
3 місце - Вікторія Аюпова
Вікова група - юнаки
(юнаки віком від 14 до 15 років)
Вагова категорія 40 кг
1 місце - Данило Ліхацький
2 місце - Юрій Переверза
Вагова категорія 45 кг
1 місце - Назар Валерський
2 місце - Андрій Курсенко
3 місце - Максим Ільчишин
3 місце - Іван Цивінський
Вагова категорія 50 кг
1 місце - Данило Ізотін
2 місце - Дмитро Радченко
Вагова категорія 55 кг
1 місце - Роман Пронак
2 місце - Дмитро Ляховецький
3 місце - Нікіта Срібний
3 місце - Кєнон Мамєдов
Вагова категорія 60 кг
1 місце - Дітріх Готфрід
2 місце - Клим Ізотін
Вагова категорія 65 кг
1 місце - Єгор Богославець
Вагова категорія 70 кг
1 місце - Імір Кондур
2 місце - Владислав Цвігун
3 місце - Захар Дзюменко
3 місце - Матвій Бондаренко
Вагова категорія 70+ кг
1 місце - Родіон Малєнков
2 місце - владислав Вєрєтільний
3 місце - Олексій Маланчук
3 місце - Богдан Ковальчук
Вікова група - юнаки
(дівчата віком від 14 до 15 років)
Вагова категорія 55 кг
1 місце - Тетяна Бережнюк
Вікова група - кадети
(юнаки віком від 16 до 17 років)
Вагова категорія 55 кг
1 місце - Дамян Костинюк
2 місце - Ростислав Лисогір
Вагова категорія 60 кг
1 місце - Владислав Чурар
2 місце - Армен Габрелян
3 місце - Назар Соболєв
3 місце - Дмитро Антощук
Вагова категорія 65 кг
1 місце - Максим Манойлов
2 місце - Ріхард Готфрід
3 місце - Євген Курсенко
3 місце - Давид Зелений
Вагова категорія 70 кг
1 місце - Гамлет Менешян
2 місце - Алі Алікінічев
3 місце - Грант Михайлянц
Вагова категорія 70+ кг
1 місце - Олександр Чилик
2 місце - Владислав Панайотов
3 місце - Артем Кузора
3 місце - Тимур Карімі-Дастгерді
Вікова група - кадети
(дівчата віком від 16 до 17 років)
Вагова категорія 55 кг
1 місце - Анна Карбовська
2 місце - Альона Колеснікова
Вагова категорія 60 кг
1 місце - Карина Єрошина
2 місце - Марія Габаль
Вікова група - юніори
(юнаки віком від 18 до 20 років)
Вагова категорія 70 кг
1 місце - Василь Тарадай
2 місце - Артур Тюх
Вагова категорія 75 кг
1 місце - Артур Лебедєв
2 місце - Роман Хмарський
3 місце - Валерій Васильєв
3 місце - Михайло Копчук
Вагова категорія 80 кг
1 місце - Антон Дейнека
Вагова категорія 85 кг
1 місце - Едуард Курсенко
2 місце - Микита Геноєв
Вагова категорія 90+ кг
1 місце - Отто Готфрід
2 місце - Гліб Алєксєєв
Вікова група - юніори
(дівчата віком від 18 до 20 років)
Вагова категорія 70 кг
1 місце - Любов Швець