Чемпіонат Європи з пляжної боротьби серед кадетів та юніорів у Греції

Як українці підкорювали суперників на пекельному піску Греції?
11 вересня 2021 року офіційна делегація національної збірної команди України з пляжної боротьби серед кадетів та юніорів успішно дісталася місця проведення змагань - міста Катеріні (Греція), аби вже 12 вересня розпочати вражаючу боротьбу за першість Європи з пляжної боротьби.
Виступ офіційної делегації національної збірної команди України на даних міжнародних змаганнях став дебютним, але завдяки нашій сильній численній команді та синергії між Всеукраїнською Федерацією пляжної боротьби України, Міністерством молоді та спорту України та Міжнародною організацією «Об'єднаний світ боротьби» (UWW) Україна відразу ж посіла лідируючу позицію на Чемпіонаті та склала серйозну конкуренцію країнам-учасницям.
10
Перед початком змагань, 12 вересня, відбулося офіційне зважування спортсменів, за яким Україна була представлена у наступних вагових категоріях:

70+ кг - Моренко Єлизавета
За результатами змагань скарбничка України поповнилася десятьма медалями Чемпіонату Європи з пляжної боротьби:
Профатілова Тетяна
Представниця Донецької області, яка здобула чемпіонство у віковій групі «юніори» у ваговій категорії 50 кг.

Тренери: Рева Олег Борисович, Шепелєв Григорій Миколайлвич
Нікітінська Олена
Представниця Харківської області, яка здобула чемпіонство у віковій групі «юніори» у ваговій категорії 70 кг.

Тренер: Чуєв Антон Юрійович
Константинова Дар'я
Представниця Харківської області, яка здобула чемпіонство у віковій групі «кадети» у ваговій категорії 70 кг.

Тренери: Чуєв Антон Юрійович, Лозний Олександр Васильович
Віце-чемпіонами Європи стали:
Марченко Софія
Представниця Житомирської області, яка здобула чемпіонство у віковій групі «кадети» у ваговій категорії 60 кг.

Тренери: Прилуцький Ігор Володимирович, Гулаков Богдан Анатолійович
Желєв Андрій
Представник Одеської області, який здобув чемпіонство у віковій групі «юніори» у ваговій категорії 70 кг.

Тренер: Каражелясков Миколай Іванович
Пєлін Рустам
Представник Харківської області, який здобув чемпіонство у віковій групі «юніори» у ваговій категорії 90+ кг.

Тренер: Заєць Олег Олексійович
Бронзовими призерами Європи стали:
Котвицька Діана

Медвецька Дар'я

Тренери: Тілінін Станіслав Олександрович, Осьмаков Роман Сергійович
Булавченко Юрій
Представник Одеської області, який здобув чемпіонство у віковій групі «кадети» у ваговій категорії 80 кг.

Тренер: Єфтені Віктор Іванович
Лиманський Богдан
Представник Херсонської області, який здобув чемпіонство у віковій групі «юніори» у ваговій категорії 80 кг.

Тренери: Мєшков Андрій Петрович, Мєшков Кирило Андрійович
Поряд зі спортсменами протягом усього змагального процесу весь час були президент Всеукраїнської Федерації пляжної боротьби України Магомед Магдієв та віце-президент Акуленко Тетяна.
Спасибі Вам, наші чемпіони! Спасибі, що з кожною сутичкою Ви працювали все більше, викладалися все сильніше і боролися до останнього! Хочу окремо подякувати всім тренерам і батькам! Дякуємо за Вашу безцінну працю, яка часто залишається в тіні, за межами переможного п'єдесталу. Я не встигла розділити ці неймовірні емоції з нашими спортсменами, але в аеропорту мене переповнює справжнє почуття гордості за нашу країну і за її перемоги, за її чемпіонів, за її кращу молодь! Україна, зустрічай своїх героїв!
Акуленко Тетяна, віце-президент Всеукраїнської Федерації пляжної боротьби України