Результати другого дня змагань
На Всесвітніх пляжних іграх

15 жовтня честь країни захищали Ірина Пасічник та Василь Михайлов.Настав час підвести підсумки другого дня змагань з пляжної боротьби на Всесвітніх пляжних іграх.

Ірина Пасічник у поєдинках першого етапу змагалась з представниками 4х країн:

Україна:США - 5:0;

Україна:Угорщина - 2:4;

Україна:Американське Самоа - 4:1;

Україна:Греція - 2:1.

У полуфіналі Ірина мала можливість змагатися з представницею Нігерії, але зазнала поразки. Результат двобою:

Україна:Нігерія - 2:3.
За кількістю балів українська спортсменка пройшла до фіналу, де боролася з представницею румунської збірної. Ірина одержала перемогу з результатом 3:1. Таким чином Ірина Пасічник стала першою українською бронзовою призеркою історичної події, Всесвітніх пляжних ігор 2019!!!

Василь Михайлов змагався за такою ж схемою, мав 4 поєдинки з представниками різних країн. Двобої завершилися з такими результатами:

Україна:Турція - 4:0;

Україна:Португалія - 3:0;

Україна:Катар - 3:0;

Україна:Греція - 3:0.

З таким безумовним успіхом Василь пройшов до полуфіналу, де змагався за першість з представником Азербайджану. У полуфіналі Василь зазнав поразки:

Україна:Азербайджан - 1:3.

Але це не завадило спортсмену вийти у фінал, та стати бронзовим призером з пляжної боротьби! Результат фінального поєдинку:

Україна:Турція - 3:0.

Вітаємо спортсменів української збірної! За другий день змагань з пляжної боротьби атлети завоювали дві "бронзи" на всесвітньому рівні! Це дійсно вражаючий результат!

Бажаємо подальших спортивних успіхів!