27 червня відбудеться Фестиваль з пляжної боротьби та відкриття нового спортивного майданчика

27 червня відбудеться Фестиваль з пляжної боротьби. Даний захід організовано за підтримки Всеукраїнської Федерації пляжної боротьби України (президент – Магдієв Магомед Газімагомедович), Одеської обласної Всеукраїнської Федерації пляжної боротьби України (президент – Умаров Руслан Тазукарович) та Громадської організації «Мангуст» (голова – Магомед Магдієв). У фестивалі візьмуть участь спортсмени від 8 до 16 років (2004 – 2012 р.н.).
Почесним гостем змагання стане перший чемпіон світу з пляжної боротьби (Дальян, 2017), володар звання «кращий кидок турніру» Світової серії з пляжної боротьби (Ріо-де-Жанейро, 2019) Семен Радулов.

Семен Радулов
Даний захід приурочений до відкриття нового спортивного майданчика, що збудований Одеською обласною Всеукраїнською федерацією пляжної боротьби України для дітей Одеського регіону. Майданчик розташований на піщаному громадському пляжі, а отже доступ до нього є абсолютно безкоштовним. Дана ініціатива була реалізована за підтримки Всеукраїнської Федерації пляжної боротьби України та є важливим внеском у розвиток дитячого спорту та залучення широких мас населення до занять фізичною активністю. Також, зважаючи на те, що спортивне обладнання встановлене на піску, реалізація цього проєкту сприятиме популяризації такого виду спорту, як пляжна боротьба. Тож, саме цей майданчик був обраний для проведення Фестивалю з пляжної боротьби і символічного відкриття сезону.
Урочиста церемонія відкриття фестивалю відбудеться 27 червня о 15:00.

Місце проведення Чемпіонату: пляж «Фрегат», вул. Приморська, 55, Крижанівка, Одеська область, Україна, 67584.

Фестиваль з пляжної боротьби буде проведено з дотриманням усіх карантинних заходів. Змагання проводяться без глядачів та за умови присутності не більше 50 учасників на період змагання кожної вікової групи.