Відкриття спортивного майданчику на честь Дня молоді!

27 червня, з нагоди Дня молоді був відкритий новий спортивний майданчик
Президент Всеукраїнської Федерації пляжної боротьби України, Заслужений працівник фізичної культури та спорту, голова Громадської організації «Мангуст» Магомед Магдієв , Віце-президент Всеукраїнської Федерації пляжної боротьби України Тетяна Акуленко та Президент Одеської обласної Всеукраїнської Федерації пляжної боротьби України Руслан Умаров урочисто перерізали стрічку та відкрили для молоді спорт!!!


Майданчик був збудований Президентом Одеської обласної Всеукраїнської федераціії пляжної боротьби України Умаровим Русланом для дітей Одеського регіону.
«Це всього навсього перший майданчик, котрий ми вирішили реалізувати. І це тільки початок. Ми готові робити, готові будувати нові об'єкти та розвивати спорт в Одеському регіоні. У найближчьому майбутньому плануємо побудувати ще, як мінімум, 3 подібні майданчики для дітей, юнацтва та молоді, аби робити спорт ще більш доступним».

Умаров Руслан

Розташована дана спортивна спортуда на піщаному громадському пляжі «Фрегат» (Крижанівка), а отже доступ до неї є абсолютно безкоштовним. Дана ініціатива була реалізована за підтримки Всеукраїнської Федерації пляжної боротьби України та є важливим внеском у розвиток дитячого спорту та залучення широких мас населення до занять фізичною активністю.

На церемонії відкриття були присутні почесні гості. Серед них:
 • Магомед Магдієв
  Заслуженний працівник фізичної культури та спорту України, Президент Всеукраїнської Федерації пляжної боротьби України, голова Громадської організації "Мангуст"
 • Тетяна Акуленко
  Віце-президент Всеукраїнської Федерації пляжної боротьби України, директор Громадської організації "Мангуст"
 • Руслан Умаров
  Меценат, Президент Одеської обласної Всеукраїнської Федерації пляжної боротьби України
 • Лернік Мусаелян
  Віце-президент національної Федерації грепплінгу України
 • Гордієнко Ігор Валерійович
  Директор Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи №8
 • Ірина Пасічник
  Бронзова призерка Перших Всесвітніх пляжних ігор (Катар, Доха), бронзова медалістка чемпіонату Європи U23 зі спортивної боротьби (Сомбатгеї, Угорщина)
 • Семен Радулов
  Майстер спорту України міжнародного класу з вільної боротьби, переможець та призер турнірів Чорного моря (2012, 2013), срібний призер Чемпіонату світу з боротьби серед студентів (2012), Чемпіон світу з пляжної боротьби (2019)
Президент Всеукраїнської Федерації пляжної боротьби України Магомед Магдієв особисто перевірив майданчик та став першим його підкорювачем. Тож ми сміливо можемо запрошувати усіх бажаючих до занять спортом на свіжому повітрі.

Всеукраїнська Федерація пляжної боротьби України щиро вітає з Днем молоді усіх юних та амбіційних діячів нашого міста! У ваших руках наше майбутнє! Тож, давайте створювати світле майбутнє разом