У Миколаївській області пройшов Фестиваль пляжної боротьби

У суботу, 4 липня, у Миколаївській області відбувся Фестиваль пляжної боротьби. Аби поборотися за першість у місті Южноукраїнськ зібралися спортсмени з різних куточків країни. Серед учасників були представники Одеської, Харківської, Миколаївської, Донецької та Луганської областей.

Змагання були організовані за ініціативи президента Одеської обласної Всеукраїнської Федерації пляжної боротьби Руслана Умарова та мецената Левицького Юрія. Також підтримку у проведені Фестивалю надали президент Всеукраїнської Федерації пляжної боротьби України Магомед Магдієв, Громадська організація «Мангуст» та пляжний розважальний комплекс «Плавні».

Про деякі особливості проведення фестивалю розповів суддя міжнародної категорії (який і вирішував долю учасників) Георгій Грек:

«Всего в Фестивале борьбы приняло участие 20 спортсменов. Интересной особенностью данных соревнований стало то, что для борьбы была представлена лишь одна абсолютная весовая категория. Другими словами, атлеты из разных весов боролись друг с другом на равных».

Георгій Грек
У фінал змагань змогли вийти Одесити, що є вихованцями Спортивного клубу «Мангуст». Василь Михайлов виборов чемпіонське звання, а Іван Малін завоював почесне «срібло».
Переможець фестивалю Василь Михайлов поділився з нами своїми враженнями: «Поехали на соревнования мы спонтанно. Позвонили, сказали, что в Южноукраинске проходит Фестиваль по пляжно борьбе в абсолютной весовой категории. То есть, ограничений по весу совсем нет. Из Одессы приехало 2 человека. Мы оказались сильнее и вышли в финал. Для меня это был первый старт в сезоне, но уж точно не последний. Планирую принимать участие и в чемпионате Украины по пляжной борьбе».


Василь Михайлов
Вітаємо призерів змагань! Бажаємо і надалі підкорювати сезон пляжної боротьби та досягати нових верхівок, медалей, звань!