У Донецькій області пройшли спортивні збори

У Донецькій області пройшли спортивні збори з пляжної боротьби. Команда регіону, на жаль, не змогла взяти участь у Фестивалі пляжної боротьби, що буд організований Всеукраїнською Федерацією пляжної боротьби України та пройшов 27 червня у Крижановці (Одеська обл.).
Натомість, спортсмени з Донеччини не втрачають часу та проводять власне відкриття сезону.

Наприкінці червня відбулося справжнє свято відкриття території боротьби. В той самий час, коли спортсмени з різних регіонів країни підкорювали пляж "Фрегат" та Фестиваль пляжної боротьби, Донецькі атлети проводили спортивні збори. На Святогірських пляжах десятки юних борців зібралися, аби вдосконалити свої навички та отримати новий неоціненний досвід.

Варто зазначити, що збірну команду Донецької області вже протягом декількох років підтримує фірма "Мега Кріпс". Спонсори займаються виробництвом та продажем здорового харчування, що є дуже доречним для спортсменів. Саме тому навіть на Всеукраїнських заходах фірма "Мега Кріпс" супроводжувала збірну та вручала приємні подарунки призерам турнірів.

Всеукраїнська Федерація пляжної боротьби України вітає Донецьку обласну спортивну спільноту з відкриттям сезону та території пляжної боротьби!
Чекаємо нових зустрічей!