На Хмельниччині пройшов Чемпіонат області з пляжної боротьби

13 вересня відбудеться гучна та важлива для всього спортивного світу подія - Чемпіонат України з пляжної боротьби серед кадетів, юніорів та дорослих. Напередодні всеукраїнських змагань кожна з областей повинна провести чемпіонат регіонального рівня. Такий етап є важливим для визначення найсильніших спортсменів регіону та формування команди, що представлятиме область на рівні країни.
Одним з перших регіональний відбір пройшов серед спортсменів Відокремленого підрозділу Всеукраїнської Федерації пляжної боротьби України в Хмельницькій області, під керівництвом президента підрозділу Володимира Костинюка. 25-26 липня 2020 року у готелі "Дністровська рів'єра" пройшов Чемпіонат Хмельницької області з пляжної боротьби.
Змагання пройшли з дотриманням карантинних обмежень, тому участь взяли до 50 спортсменів.

Обрати найсильніших завжди складно. Лише завдяки високому рівню підготовки спортсменів, чудовій організації змагань та висококваліфікованим членам суддівського корпусу представникам Хмельниччини вдалося сформувати команду, що буде захищати честь регіону на Чемпіонаті України.

Спортсменами, що вже у вересні вирушать до Одеси на змагання всеукраїнського рівня стали:
Костинюк Дамян (45кг);
Костинюк Данило (65кг);
Матковський Іван (70кг);
Кожухар Юрій (+70кг).

Всеукраїнська Федерація пляжної боротьби вітає організаторів турніру з гідно проведеним Чемпіонатом області з пляжної боротьби. Вітємо також талановитих спортсменів, що почесно представлятимуть Хмельниччину на Чемпіонаті України.