Суддівський семінар
з пляжної боротьби

1 серпня Одеська обласна Федерація пляжної боротьби України привітно зустріла своїх друзів, колег та однодумців Донецької обласної Федерації пляжної боротьби України на суддівському семінарі з пляжної боротьби на пляжі «Фрегат» у Крижанівці.


Семінар проходив за підтримки Всеукраїнської Федерації пляжної боротьби України та Одеської обласної Федерації пляжної боротьби України.


Участь у семінарі взяли:


- Георгій Грек - суддя міжнародної категорії з пляжної боротьби;

- Акуленко Тетяна - віце-президент Всеукраїнської Федерації пляжної боротьби України, директор ГО «Мангуст»;

- Єщенко Андрій - тренер збірної команди з пляжної боротьби Одеської обласної Федерації пляжної боротьби України;

- Рева Олег - президент Донецької обласної Федерації пляжної боротьби України.

- Ільчишин Андрій - тренер з греко-римської боротьби у м. Маріуполь;

- Красилов Микита - тренер з греко-римської боротьби у м. Маріуполь;

- Митник Ольга - суддя національної категорії з сумо, тренер з сумо у м. Бахмут;

- Жданов Віталій - тренер-викладач з вольної боротьби у м. Слов'янськ;

- Бурлаченко Антон - тренер з греко-римської боротьби у м. Добропілля.Суддя міжнародної категорії Георгій Грек розповів про основні шляхи популяризації та розвитку пляжної боротьби не тільки в Україні, а й на світовій спортивній арені, про головні організаційні моменти чемпіонатів світу з пляжної боротьби, а також перерахував основні правила пляжної боротьби.Основні прийоми пляжної боротьби наочно продемонстрували члени збірної команди з пляжної боротьби Одеської обласної Федерації пляжної боротьби України, неодноразові переможці та призери Всеукраїнських змагань - Квасневський Андрій та Менешян Гамлет.Нові знання, удосконалення своїх суддівських навичків та підвищення рівня якості навчання пляжної боротьби в Україні - основні цілі суддівського семінару!!