В Одесі відбулася щорічна Конференція з питань розвитку фізичного виховання
та спорту студентської молоді Одеської області

У п'ятницю, 4 вересня 2020 року, у колонній залі Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського відбулася щорічна Конференція з питань розвитку фізичного виховання
та спорту студентської молоді Одеської області.
На Конференції були присутні завідуючі кафедр з фізичного виховання та спортивних клубів ЗВО III - IV р.а., керівники та представники федерацій, осередків з видів спорту Одеської області та почесні гості.
На захід завітали директор ГО «Мангуст», віце-президент Всеукраїнської Федерації пляжної боротьби України Акуленко Тетяна, начальниця Управління фізичної культури і спорту Одеської обласної державної адміністрації Кольчак Валентина Андріївна та віце-президент Федерації грепплінгу України Мусаелян Лерник.
Головними темами для обговорення стали:
- підведення підсумків минулорічних обласних студентських ігор;
- проведення ХХІХ студентських обласних ігор серед закладів вищої освіти III-IV р.а. в 2020-2021 навчального року;
- питання роботи спортивних організацій в умовах пандемії.
Представники Одеського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України нагородили почесною подякою за багаторічну сумлінну працю у справі розвитку фізичного виховання і спорту серед студентської молоді та досягнуті при цьому успіхи голову Громадської організації «Мангуст», президента спортивного клубу «Мангуст», заслуженого працівника фізичної культури та спорту України, президента Всеукраїнської Федерації пляжної боротьби та Національної Федерації грепплінгу, заслуженого тренера України Магомеда Магдієва та директора ГО «Мангуст», віце-президента Всеукраїнської Федерації пляжної боротьби України Акуленко Тетяну!
Акуленко Тетяна
Директор ГО «Мангуст», віце-президент Всеукраїнської
Федерації пляжної боротьби України
«Проведення подібних заходів - необхідність, адже вони об'єднують разом усю спортивну громаду міста та активних, цілеспрямованих людей, для яких спорт - це стиль життя!! Також хочу підкреслити стрімкі темпи розвитку спорту в Одеському регіоні, а особливо - пляжної боротьби, яка стає все більш популярною та доступною для молоді. Лише у цьому сезоні в Одеській області було проведено 7 змагань з пляжної боротьби, а вже 12-13 вересня відбудеться Чемпіонат України серед кадетів, юніорів та дорослих з пляжної боротьби на пляжі готельного комплексу Академія в смт. Затока, що стане найбільш очікуваною та яскравою подією вересня!»