АНОК відклала Всесвітні
пляжні ігри
до 2023 року

Всеукраїнська Федерація пляжної боротьби України повідомляє важливу новину! Міжнародна Асоціація національних олімпійських комітетів (АНОК), в яку входять НОКи 206 країн, першою з найбільших міжнародних спортивних організацій перенесла свій комплексний турнір аж на 2023 рік.
Ігри, їх планувалося проводити раз на два роки, повинні були пройти у 2021-му. Але саме влітку наступного року планується провести Олімпіаду в Токіо.
У 2022-му Пекін чекає зимові Олімпійські ігри. "Втиснутися" в календар дуже складно, та й чи багато міст захочуть після серйозних потрясінь взяти на себе сміливість запросити Всесвітні пляжні ігри.

Виконком АНОК навіть задумався над тим, чи не варто організовувати ці великі комплексні змагання раз в чотири роки.

Програма нагадує олімпійську, включаючи в себе і специфічні водні дисципліни. Це боротьба, карате, пляжні футбол, волейбол, гандбол і теніс, баскетбол 3х3, їзда на велосипеді ВМХ, аквафлон, боулдеринг плюс водна специфіка - вейкбординг, кайтсерфінг, серфінг і плавання на відкритій воді.
Нагадаємо, що Всесвітні пляжні ігри вперше пройшли у 2019 році у Катарі, де українські спортсмени досягли визначних результатів.

Вцілому від України у Катар вирушили 33 спортсмени, що виступали у 7 видах спорту та 8 дисциплінах (плавання, баскетбол 3х3, пляжний футбол, спортивне скелелазіння, акватлон, воднолижний спорт (стрибки на водних лижах та вейкбординг) та пляжна боротьба).

Перемогу з пляжної боротьби отримали одразу ж 3 атлети Василь Михайлов (срібна медаль), Аліна Бережна (бронзова медаль) та Ірина Пасічник (бронзова медаль) - члени Національної збірної з пляжної боротьби та представники спортивного клубу «Мангуст».