Відбувся довгоочікуваний
суддівський онлайн-семінар
з правил пляжної боротьби

Пляжна боротьба, як вид спорту, з кожним роком набирає все більших обертів. Наразі, кожна область України має свій відокремлений осередок Громадської організації «Всеукраїнська Федерація пляжної боротьби України». Але для більш активного розвитку даного виду спорту вкрай важливо регулярно проводити семінари для покращення суддівської та тренерської майстерності.

2 грудння відбувся неймовірно цікавий та насичений суддівський семінар з правил пляжної боротьби від нашого спікера Георгія Грека - судді міжнародної категорії. На онлайн зв'язку у платформі для проведення онлайн-конференцій Zoom зібралися представники 10 областей України, щоб підвищити свою кваліфікацію та отримати більш ґрунтовні знання про правила даного виду спорту. У кінці семінару судді, тренери та керівники підрозділів мали змогу поставити спікеру запитання, аби зробити доцільні висновки з отриманої протягом години інформації.

Запрошеним гостем семінару стала Тетяна Акуленко - віце-президент Всеукраїнської Федерації пляжної боротьби України та директор Громадської організації «Мангуст». Тетяна відповіла на всі організаційні питання учасників семінару та налаштувала вектор подальшої роботи Федерації.
Вдячні кожному, хто знайшов час та приєднався до суддівського
семінару в режимі онлайн! Ми обіцяємо ще більше цікавих та
різноманітних заходів!! До зустрічі!!