Президент Всеукраїнської
Федерації пляжної боротьби України Магомед Магдієв став лауреатом рейтингу «100 впливових одеситів»

Президент Всеукраїнської Федерації пляжної боротьби України, голова Громадської організації «Мангуст», засновник Міжнародної премії за заслуги та досягнення в спорті «Золотий Мангуст», є людиною, яка об'єднала навколо себе велику родину спортивних діячів.

Рейтинг «100 впливових одеситів», який щорічно проводить інформаційне агенство «Одеса-Медіа», визначає рівень впливовості громадських діячів на життя міста Одеси та Одеського регіону. Магомед Магдієв зробив
неабиякий внесок у розвиток суспільного, культурного та спортивного
життя південного регіону, аби імена талановитих одеситів гучно
лунали на міжнародних аренах світу!
У 2020 році
Магомед Магдієв став
лауреатом рейтингу
«100 впливових одеситів»!
Магомед Магдієв є Президентом Національної Федерації пляжної боротьби України та Національної Федерації грепплінгу Ураїни, які кожного сезону об'єднують спортсменів з усієї України. Це чудова нагода для борців показати свої навики та уміння, позмагатися з представниками інших регіонів та областей, а для підростаючого покоління – це натхнення та запал, який буде супроводжувати їх впродовж всієї спортивної кар'єри.
Магомед Магдієв неодноразово наголошував, що майбутнє нашої країни – це діти, які повинні впевнено йти до перемоги та боротися за світле майбутнє нашої нації!
Завдяки його підтримці десятки й сотні спортсменів успішно представляють нашу країну на міжнародному рівні. Саме за допомоги цього видатного діяча український спорт зазнає змін, розвивається та виходить на новий, більш якісний та професійний рівень!

Він є Заслуженим тренером України, а тому на власному досвіді знає, якою ціною атлети виборюють найвищі нагороди. З метою виховання молоді, просування та популяризації спортивних традицій, та для того, щоб на власному прикладі надихнути суспільство до занять фізичною активністю Магомед Магдієв заснував Міжнародну спортивну премію «Золотий Мангуст». Нині вона стала доброю традицією, яка протягом 11 років об'єднує сотні діячів фізичної культури зі всього світу!
Ми пишаємося тим, що така видатна людина, яка звеличує головну з іміджевих ознак країни - спорт, є наших керівником та ідейним натхненником вражаючих подій в Україні та світі!