Новорічне привітання президента Всеукраїнської Федерації пляжної боротьби України Магомеда Магдієва

Керівництво Всеукраїнської Федерації пляжної боротьби України від щирого серця вітає всіх членів Федерації, усіх спортсменів, прихильників спорту та поціновувачів пляжної боротьби, всіх уболівальників, усю громадськість та усю спортивну родину України з прийдешніми Новим Роком та Різдвом Христовим!

Найкращі побажання міцного здоров'я, радісних миттєвостей, неймовірних успіхів та звершень на новий 2021 рік висловив президент Всеукраїнської Федерації пляжної боротьби України, голова Громадської організації «Мангуст», Заслужений працівник фізичної культури та спорту України, засновник Міжнародної премії «Золотий Мангуст», президент Національної Федерації грепплінга України, Заслужений тренер України, майстер спорту з вільної боротьби Магомед Магдієв.
«У першу чергу я бажаю кожному здоров'я та швидкого одужання тим, хто, на жаль, захворів. Нехай здійснюються усі Ваші мрії. Бажаю, щоб у спортсмена та будь-якої людини завжди було прагнення та світла мрія, без якої людина вважається «мертвою». І не важливо, у якого Ви віку, всеодно мрійте! І нехай Вам вистачає сил, бажання та можливостей реалізувати мрію у життя! Щиро бажаю, щоб у кожного все задумане втілювалось у життя, будьте щасливими!» - такими теплими словами Магомед Магдієв привітав українців з прийдешніми святами!

Магомед Магдієв
Нехай Вас переповнює жага нових звершень, энергії та щирої радості від життя, яка сама по собі є безцінним даром! Родинного затишку та злагоди у Ваших домівках! З прийдешнім Новим Роком та Різдвом Христовим!