Тепер офіційно:
19 липня - День тренера!

Нарешті офіційно: 19 липня визнали Днем тренера в Україні!
Цей день є усвідомленням того, яку важливу роль на шляху підкорення найвищого п'єдесталу будь-якого спортсмена відіграє людина, яка, не шкодуючи сил і часу, терпляче й наполегливо навчає переможців, - тренер! Це не просто наставник та вчитель, а мудрий порадник, справжній приклад мужності, сили, самовідданості!! Його завдання - виявляти й розкривати здібності своїх вихованців, навчаючи їх використовувати всі свої ресурси і можливості організму на максимальному рівні! Саме завдяки тренеру спортсмени мають можливість сміливо йти до мрії, не втрачати віри в себе та свій успіх!

Міністр молоді та спорту України Вадим Маркович Гутцайт на своїй офіційній сторінці у Facebook підтвердив інформацію щодо затвердження урядом проєкту Указу Президента України «Про День тренера».

Щодо обрання дати Вадим Маркович залишив наступний коментар: «Це день відкриття літної Олімпіади 1996 року, коли Україна вперше приймала участь в такому масштабному міжнародному змаганні, як незалежна держава та виступила самостійною олімпійською командою».
Від імені Всеукраїнської Федерації пляжної боротьби України ми дякуємо Мінмолодьспорту на чолі з Вадимом Марковичем за ініціювання даного проєкту, а також усім тим, хто допоміг його реалізувати!