Весвітнім пляжним іграм
бути в 2023 році!

Всеукраїнська Федерація пляжної боротьби України повідомляє довгоочікувану новину - Всесвітнім пляжним іграм бути у 2023 році!
Після успішного та вражаючого старту Всесвітніх пляжних ігор 2019 року, які відбулися у Катарі за участі представників 97 НОК з 206 світових, виконавча рада Міжнародної Асоціації національних олімпійських комітетів нарешті повідомила - наступні Всесвітні пляжні ігри відбудуться вже у 2023 році, а сама флагманська подія стане традиційною та проводитиметься раз на 2 роки.
Всеукраїнська Федерація пляжної боротьби України, на чолі з її президентом Магомедом Магдієвим, вже цього року розпочинає масштабну підготовку найкращих українських спортсменів з «пляжної боротьби», які гідно представлять Україну у даному виді спорту на Всесвітніх пляжних іграх 2023 року та у черговий раз доведуть: українці є одними з найвідоміших, найталановитіших та непереможних спортсменів світу!
Нагадаємо, що вперше Всесвітні пляжні ігри пройшли у 2019 році у Катарі, куди від Національного олімпійського комітету України, що опікується участю українських спортсменів в Олімпійських іграх, діючи відповідно до положень Олімпійської хартії, вирушили 33 спортсмени, які виступили у 7 видах спорту та 8 дисциплінах (плавання, баскетбол 3х3, пляжний футбол, спортивне скелелазіння, акватлон, воднолижний спорт та пляжна боротьба).
Представники «пляжної боротьби»
досягли визначних результатів та зробили історичний прорив для України як держави у «пляжній боротьбі», виборовши одразу 3 медалі!
Перемогу здобули 3 атлети, зірки українського спорту: Василь Михайлов (срібна медаль), Аліна Бережна (бронзова медаль) та Ірина Пасічник (бронзова медаль).
Успіх кожного з них - не випадковість. Члени Національної збірної України з пляжної боротьби та представники спортивного клубу «Мангуст» на шляху до найвищого п'єдисталу наполегливо та терпляче відточували майстерність кожного прийому, свої професійні навички у запеклих сутичках, невпинно розвиваючи та популяризуючи даний вид спорту в Україні. До 2023 року Всеукраїнська Федерація пляжної боротьби України виховає ще не
одну зірку спорту та допомагатиме спортсменам різним куточків України
здобути найвищі нагороди світу!
Міжнародна Асоціація національних олімпійських комітетів на своєму офіційному сайті (www.anocolympic.org) опублікувала коментар виконуючого
обов'язків президента AНОК Робіна Мітчелла щодо проведення
Всесвітніх пляжних ігор у 2023 році:
«AНОК створив Всесвітні пляжні ігри спеціально на користь НОКів та їхніх спортсменів, що дозволяє НОК встановити зв'язок з новим поколінням спортсменів та вболівальників. Тому ми несемо відповідальність за те, щоб ми продовжували слухати наші НОК і проводити події, що відповідають їхнім інтересам. Оскільки Токіо-2020 тепер заплановано на наступний рік, а Пекін-2022 відбудеться трохи більше ніж через півроку, Виконавча рада AНОК вирішила зменшити навантаження НОК наступного року та забезпечити оптимальний час для іхньої підготовки до відправлення своїх найкращих спортсменів на Всесвітні пляжні ігри у 2023 році».

Посилання на статтю: https://www.anocolympic.org/anoc-new/page/2/

Робін Мітчелл
Всеукраїнська Федерація пляжної боротьби України
продовжує слідкувати за актуальними новинами світового спорту!