У місті Суми відбулися
перші змагання нового сезону
пляжної боротьби у 2021 році

10 березня відбулися Всеукраїнські змагання з пляжної боротьби серед учнів
у м. Суми, організовані Всеукраїнською Федерацією пляжної боротьби України та Комітетом з фізичного виховання та спорту МОН України за підтримки Громадської організації "Мангуст".
З кожним разом на змаганнях з пляжної боротьби присутньо все більше юних та талановитих спортсменів, що зацікавлені в перемозі та прагнуть проявити себе у пляжній боротьбі. Це свідчить про стрімкий розвиток пляжної боротьби та її олімпійський напрямок! У Всеукраїнських змаганнях з пляжної боротьби серед учнів взяли участь спортсмени Одеської, Миколаївської, Донецької, Сумської областей та м. Київ.

Унікальний в своєму роді спортивний комплекс Сумського державного університету включає в себе Центр пляжного волейболу, де є спеціально обладнаний критий зал з пісочним покриттям! Це дало змогу спортсменам на достойному рівні відборотись в комфортних умовах.
Юнаки та дівчата у двох вікових категоріях 2006-2007 р.н. та 2008-2009 р.н. виборювали у запеклій боротьбі призові нагороди, де показали свій спортивний характер та волю до перемоги. Загальнокомандні місця розподілилися наступним чином:

У віковій категорії 2006-2007 р.н.:

1 місце -Сумська область
2 місце - Донецька область
3 місце - м. Київ

У віковій категорії 2008-2009 р.н:

1 місце - Сумська область
2 місце - Миколаївська область
3 місце - Одеська область
Вітаємо переможців та призерів змагань!
Бажаємо успіхів та нових перемог!