Кінцевий етап підготовки до Світової серії з пляжної боротьби: у Затоці завершилися навчально-тренувальні збори з пляжної боротьби

4 липня на базі Спортивного комплексу «Гірський Орел» у смт. Затока розпочався навчально-тренувальний збір з пляжної боротьби для членів збірної команди України з пляжної боротьби та Всеукраїнської Федерації пляжної боротьби України у рамках підготовки до першого етапу Світової серії з пляжної боротьби, який відбудеться 16 та 17 липня у Франції, у Сен-Лоран-дю-Вар.

15 провідних спортсменів Федерації протягом 8 календарних днів покращували рівень швидкісно-силових здібностей та спеціальної витривалості, адже спортсмен з пляжної боротьби повинен мати високий рівень фізичної підготовленості та певні психофізіологічні властивості нервової системи, які в поєднанні з тактичним мисленням забезпечують успішність змагальної діяльності на міжнародному рівні.
"Щиро пишаюся нашими спортсменами, які щодня тренуються по 5-6 годин, незважаючи на погодні умови, і усвідомлюють, що можливість представити Україну на міжнародному рівні є величезною гордістю і відповідальністю перед кожним українцем".

Акуленко Тетяна
Віце-президент Всеукраїнської Федерації пляжної боротьби України
"В умовах підготовки спортсменів до змагань світового рівня, своєрідність спортивної підготовки полягає у тісному взаємозв'язку навчання, виховання та удосконалення".
Чуєв Антон Юрійович
Головний тренер навчально-тренувальних зборів
"Щодня ми тренуємося з 7 ранку. Спочатку це ранкова зарядка, о 7:30 розпочинається перше тренування, о 12:00 ми збираємося на силове тренування, а о 17:00 - на вечірнє тренування".
Яковчук Олексій
Спортсмен збірної команди України на перший етап Світової серії з пляжної боротьби
Розклад тренувань
07:00 – 07:30
07:00 – 07:30
Ранкова зарядка
07:30 – 09:00
07:30 – 09:00
Перше тренування
12:00 – 13:00
12:00 – 13:00
Силове тренування
17:00 – 18:00
17:00 – 18:00
Вечірнє тренування
Не дивлячись на несприятливі погодні умови спортсмени чітко дотримувалися встановленого графіку тренувань та щодня працювали понад своїх сил, аби вже 16 та 17 липня гідно виступити на змаганнях міжнародного рівня - першому етапі Світової серії з пляжної боротьби у Сен-Лоран-дю-Вар.
Всеукраїнська Федерація пляжної боротьби України впевнена, що українські борці обов'язково встановлять новий рівень стандартів змагального процесу на міжнародній арені, що стане предметом національної гордості!