Національна збірна команда України на Чемпіонаті світу з пляжної боротьби серед кадетів та юніорів

22 вересня 2021 року офіційна делегація національної збірної команди України з пляжної боротьби у складі 30 осіб вирушила до міста Констанца (Румунія), аби позмагатися за світову першість на Чемпіонаті світу з пляжної боротьби серед кадетів та юніорів під егідою Міжнародної організації "Об'єднаний Світ Боротьби" (UWW).
8
Напередодні змагань 22 вересня відбулося фінальне зважування спортсменів, за яким Україна була представлена у наступних вагових категоріях:

70+ кг - Моренко Єлизавета
Український прапор вперше здійнявся на Чемпіонаті світу з пляжної боротьби серед кадетів та юніорів, тому перемоги стали вдвічі ціннішими!
Чемпіонами світу стали:
Зенкіна Марія
Представниця Одеської області, яка здобула чемпіонство у віковій групі «кадети» у ваговій категорії 70 кг.

Тренери: Георгієв Дмитро Петрович, Веремійчук Володимир Мусійович
Нікітінська Олена
Представниця Харківської області, яка здобула чемпіонство у віковій групі «юніори» у ваговій категорії 70 кг.

Тренер: Чуєв Антон Юрійович
Желєв Андрій
Представник Одеської області, який здобув чемпіонство у віковій групі «юніори» у ваговій категорії 70 кг.

Моренко Єлизавета
Представниця Донецької області, яка здобула чемпіонство у віковій групі «юніори» у ваговій категорії 70 кг.

Тренери: Рева Олег Борисович, Митник О.М.
Бронзовим призером світу став:
Лісняк Дмитро
Представник Харківської області, який здобув чемпіонство у віковій групі «кадети» у ваговій категорії 80 кг.