ІІ Всеукраїнські пляжні ігри «Beach Games» серед учнівської та студентської молоді

З 24 по 30 вересня на реконструйованих майданчиках пляжних видів спорту Скадовської територіальної громади та пансіонату «Енергія» відбулися ІІ Всеукраїнські пляжні ігри «Beach Games» серед учнівської та студентської молоді!
Місто Скадовськ на кілька днів стало справжньою столицею учнівських пляжних ігор. З 24 по 27 вересня відбулися змагання серед учнівської молоді, в яких взяли участь понад 550 школярів з Закарпатської, Запорізької, Черкаської, Львівської, Волинської, Дніпропетровської, Харківської, Полтавської, Рівненської, Сумської, Хмельницької, Одеської, Кіровоградської, Херсонської областей та м. Київ.
З 26 по 29 вересня відбулися аналогічні змагання серед студентської молоді за участі понад 370 студентів з 36 університетів України.
Змагання проходили з чотирьох видів спорту:
 • 1
  Пляжної боротьби
 • 2
  Пляжного волейболу
 • 3
  Пляжного футболу
 • 4
  Пляжного гандболу
На урочистій церемонії нагородження переможців та призерів ІІ Всеукраїнських пляжних ігор «Beach Games» серед учнівської та студентської молоді були присутні президент Української федерації учнівського спорту Роман Греба та голова Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Вадим Стеценко.
Керівництво Всеукраїнської Федерації пляжної боротьби України вітає учасників змагань!
Ваш успіх - це результат Вашої наполегливої праці та неймовірного таланту!
Дякуємо, що сьогодні Ви обираєте пляжну боротьбу!