Привітання керівництва Всеукраїнської Федерації пляжної боротьби України з Великоднем

24 квітня 2022 року
Шановна родина Всеукраїнської Федерації пляжної боротьби України: тренери, спортсмени, секретарі та судді!
Сьогодні наша прекрасна країна відзначає світле свято Воскресіння Христового! День торжества життя над смертю, перемоги добра над злом, світла над темрявою! Це свято об'єднало за великим столом мільйони православних українських сімей, серед яких дружня родина Всеукраїнської Федерації пляжної боротьби України.

Шановні колеги! Нехай щира віра, прониклива надія та безмежна любов до спорту в наших серцях завжди приводить нашу дружню українську команду до яскравих та вражаючих перемог на всеукраїнському та міжнародному рівнях! Нехай кожен з нас на тернистому шляху випробувань дістанеться до початку щасливого життя й процвітання України! Ми будемо жити у світі розвитку та здобутків, радості та сльоз щастя, посмішок та оплесків, успіху та перемог!

Щиро бажаємо Вашим родинам омріяного миру, добробуту, вічної злагоди та взаєморозуміння! Нехай у вікна Ваших домівок завжди яскраво світить сонячне проміння! Нехай уміння творити, зберігати та відроджувати допомагають Вам протягом багаторічного професійного шляху в українському спорті. Ми разом здолаємо темні часи, адже на нашому боці - правда, українці та Господь. Бережіть себе. Бережіть своїх близьких. Бережіть Україну!

Теплих родинних свят! Христос Воскрес!