Світова серія з пляжної боротьби повертається: UWW оголосила розклад на 2022 рік

Третій вражаючий сезон Світової серії з пляжної боротьби приготував для світової спортивної спільноти захопливі нововведення та надзвичайні локації. Зробити якісний стрибок у розвитку та популяризації пляжної боротьби у 2022 році дозволить збільшення кількості рейтингових турнірів Світової серії з пляжної боротьби від чотирьох до пʼяти. Вперше змагання відбудуться одразу у пʼяти країнах світу: Туреччині, Іспанії, Франції, Греції та Румунії.
Світова серія з пляжної боротьби у 2022 році:
як визначатимуть переможця
Світова серія з пляжної боротьби - це серія міжнародних рейтингових турнірів, за результатами яких щорічно визначається першість світу з пляжної боротьби серед чоловіків та жінок від 20 років.

Єдиним організатором змагань виступає Міжнародна організація "Обʼєднаний світ боротьби" (UWW).
На кожному етапі учасники отримуватимуть бали відповідно до здобутих призових місць, наприклад:

1 місце - 10 000 балів
2 місце - 8 000 балів
3 місце - 6 500 балів

Зрештою, на останньому V етапі Світової серії з пляжної боротьби за загальною сумою набраних балів (від I до V етапу) буде визначено чемпіонів світу з пляжної боротьби у 2022 році у відповідних вагових категоріях серед чоловіків та жінок.

Стать
Вагові категорії
чоловіки
70, 80, 90, +90 кг
жінки
50, 60, 70, +70 кг
Згідно з офіційною заявою Міжнародної організації "Обʼєднаний світ боротьби" (UWW), грошові винагороди спортсменам-призерам етапів Світової серії з пляжної боротьби у 2022 році будуть розподілені наступним чином:
1000 CHF
Щоразова грошова винагорода за 1 місце (у кожній ваговій категорії серед чоловіків та жінок)
500 CHF
Щоразова грошова винагорода за 2 місце (у кожній ваговій категорії серед чоловіків та жінок)
250 CHF
Щоразова грошова винагорода за 3 місце (у кожній ваговій категорії серед чоловіків та жінок)
1000 CHF
Щоразова грошова винагорода за кращий кидок (окремо серед чоловіків та жінок)
Календарний план спортивних змагань Міжнародної організації «Об'єднаний світ боротьби» сповіщає світ про наближення яскравого сезону пляжної боротьби. Спортсмени зустрінуться вже 28 травня у Туреччині, де протягом двох днів боротимуться за першість на І етапі Світової серії з пляжної боротьби на пекельному піску пляжу Сарігерме міста Ортаджа.

18 та 19 червня представників десятків країн світу зустріне гостинна Іспанія. За ІІ етапом Світової серії з пляжної боротьби тисячі вболівальників спостерігатимуть з пляжу Сілгар міста Саншеншо.

Вражаюча боротьба за першість світу з пляжної боротьби продовжиться на ІІІ етапі Світової серії з пляжної боротьби у Франції 1 та 2 липня. Піски міста Сен-Лоран-дю-Вар стали традиційним місцем зустрічі найталановитіших спортсменів світу. Для Всеукраїнської Федерації пляжної боротьби України це місто є символічною позначкою на мапі, якою розпочався шлях офіційної делегації національної збірної команди України з пляжної боротьби маршрутом Світової серії з пляжної боротьби у 2021 році.

Найбільшого значення позначка температури сягне на передостанньому етапі Світової серії з пляжної боротьби у сонячній Греції. За результатами сутичок протягом 9 та 10 липня на пляжі Паралія у місті Катеріні буде визначено претендентів на омріяні титули чемпіонів світу з пляжної боротьби у 2022 році. Нагадаємо, що минулого року офіційна делегація національної збірної команди України з пляжної боротьби здобула у Греції вражаючу кількість золотих медалей: українські спортсмени посіли одразу чотири 1 місця.

Грандіозний фінал традиційно відбудеться у місті Констанца в Румунії 3 та 4 вересня. Пляж Мамая стана свідком коронації цілеспрямованих, талановитих спортсменів світу, які своїми діями надають пляжній боротьбі право на створення величного олімпійського майбутнього! Впевнені, що серед чемпіонів світу з пляжної боротьби у 2022 році неодноразово звучатимуть українські імена!
Світова серія з пляжної боротьби І етап
28-29 травня 2022 року
м. Ортаджа
Туреччина
Днів
Годин
Хвилин
Секунд
Світова серія з пляжної боротьби ІІ етап
18-19 червня 2022 року
м. Саншеншо
Іспанія
Днів
Годин
Хвилин
Секунд
Світова серія з пляжної боротьби ІІІ етап
01-02 липня 2022 року
м. Сен-Лоран-дю-Вар
Франція
Днів
Годин
Хвилин
Секунд
Світова серія з пляжної боротьби ІV етап
09-10 липня 2022 року
м. Катеріні
Греція
Днів
Годин
Хвилин
Секунд
Світова серія з пляжної боротьби V етап
03-04 вересня 2022 року
м. Констанца
Румунія
Днів
Годин
Хвилин
Секунд