Відбулася Позачергова Конференція Всеукраїнської Федерації пляжної боротьби України

Сьогодні, 13 листопада 2022 року о 13 год. 00 хв. (GMT+2), під головуванням президента Всеукраїнської Федерації пляжної боротьби України Магомеда Магдієва в режимі онлайн відбулася Позачергова Конференція Всеукраїнської Федерації пляжної боротьби України.

На порядок денний Позачергової Конференції Всеукраїнської Федерації пляжної боротьби України було винесено 8 питань:

1. Заслуховування і затвердження звіту президента Всеукраїнської Федерації пляжної боротьби України.

2. Про обрання віце-президентів Всеукраїнської Федерації пляжної боротьби України.

3. Про формування та затвердження кількісного складу Виконавчого комітету Всеукраїнської Федерації пляжної боротьби України.

4. Про обрання індивідуальних членів Виконавчого комітету Всеукраїнської Федерації пляжної боротьби України.

5. Про формування та затвердження кількісного складу Ревізійної комісії Всеукраїнської Федерації пляжної боротьби України.

6. Про обрання голови та індивідуальних членів Ревізійної комісії Всеукраїнської Федерації пляжної боротьби України.

7. Про формування та затвердження кількісного складу Дисциплінарної комісії Всеукраїнської Федерації пляжної боротьби України.

8. Про обрання голови та індивідуальних членів Дисциплінарної комісії Всеукраїнської Федерації пляжної боротьби України.

Відкрив роботу Позачергової Конференції президент Всеукраїнської Федерації пляжної боротьби України Магомед Магдієв, який традиційно виступив перед учасниками заходу зі звітом про роботу Всеукраїнської Федерації пляжної боротьби України за 2022 рік. Магомед Магдієв розповів про особливості організації навчально-тренувального процесу та участі спортсменів у міжнародних змаганнях з пляжної боротьби в умовах війни в Україні. Президент звернув увагу присутніх на успішні результати виступу членів національної збірної команди України з пляжної боротьби на I-IV етапах та фіналі Світової серії з пляжної боротьби, Чемпіонаті Європи та світу з пляжної боротьби серед U17 та U20 у 2022 році.
"З 2017 року ми не пропускаємо жодних міжнародних змагань з пляжної боротьби. Цього року наші спортсмени взяли участь в чотирьох етапах Світової серії з пляжної боротьби (I етап в Туреччині, ІІ етап в Іспанії, ІІІ етап у Франції, IV етап в Греції), фіналі Світової серії з пляжної боротьби в Румунії, Чемпіонаті Європи та світу з пляжної боротьби серед U17 та U20, які відповідно пройшли в Греції та Румунії, де ми вкотре підтвердили титул найсильнішої Федерації пляжної боротьби в світі".
Підсумовуючи спортивні досягнення, президент Всеукраїнської Федерації пляжної боротьби України торкнувся проблеми відсутності належного фінансування з боку держави. Магомед Магдієв відзначив, що для забезпечення участі українських спортсменів у всіх без виключення міжнародних змаганнях з пляжної боротьби з травня по вересень 2022 року, а саме на витрати за проїзд та тимчасове розміщення (проживання) членів офіційних делегацій за кордоном, Всеукраїнська Федерація пляжної боротьби України витратила понад 1 150 000 грн з особистих фінансових ресурсів.

Враховуючи витрати на заробітню плату для спортсменів та працівників офісу Всеукраїнської Федерації пляжної боротьби України, преміальні для призерів та чемпіонів міжнародних змагань та презенти для міжнародних партнерів, загальна сума витрат за період з травня по листопад 2022 року складає понад 3 500 000 грн.

Також президент окреслив першочергові завдання на 2023 рік, серед яких поновлення змагань місцевого, обласного та всеукраїнського значення, проведення якісних навчально-тренувальних зборів для членів національної збірної команди України з пляжної боротьби, участь українських спортсменів у міжнародних змаганнях з пляжної боротьби та Всесвітніх пляжних іграх 2023 року.

Крім того, президент призначив нового генерального секретаря Всеукраїнської Федерації пляжної боротьби України та секретаря з питань міжнародної співпраці, посади яких відповідно обійняли Милана Бродовська та Ерол Караджа.

Позачергова Конференція Всеукраїнської Федерації пляжної боротьби України одноголосно визнала звіт президента Магомеда Магдієва задовільним.

З другого питання порядку денного президент Всеукраїнської Федерації пляжної боротьби України виступив з пропозицією обрати двох додаткових віце-президентів Всеукраїнської Федерації пляжної боротьби України. За словами Магомеда Магдієва, розширення міжнародного партнерства Федерації, щорічне збільшення кількості міжнародних змагань з пляжної боротьби, масштабування колективу Всеукраїнської Федерації пляжної боротьби України та швидкі темпи розвитку виду спорту "пляжна боротьба" в Україні зумовлюють необхідність розширення кількісного складу віце-президентів Всеукраїнської Федерації пляжної боротьби України для підвищення ефективності та удосконалення роботи організації. Віце-президентами Всеукраїнської Федерації пляжної боротьби України було запропоновано обрати генерального секретаря Національної Федерації грепплінгу України, Всеукраїнської Федерації панкратіону України та Всеукраїнської Федерації пляжної боротьби України (до 13 листопада 2022 року) Анастасію Тукмачову та головного тренера жіночої збірної команди України з пляжної боротьби Аліну Бережну.

Учасники Позачергової Конференції одноголосно затвердили рішення про призначення висунутих кандидатів на пост віце-президентів Всеукраїнської Федерації пляжної боротьби України. Відтепер посаду віце-президента Всеукраїнської Федерації пляжної боротьби України обіймають 5 заступників: Лернік Мусаєлян, Олександр Мандрик, Анастасія Тукмачова, Аліна Бережна та Тетяна Акуленко.

У звʼязку зі змінами в керівному складі Всеукраїнської Федерації пляжної боротьби України, порядок денний доповнили питання "Про формування та затвердження кількісного складу Виконавчого комітету Всеукраїнської Федерації пляжної боротьби України" та "Про обрання індивідуальних членів Виконавчого комітету Всеукраїнської Федерації пляжної боротьби України".

Рішення за третім та четвертим питаннями порядку денного були прийняті одноголосно. До складу Виконавчого комітету Всеукраїнської Федерації пляжної боротьби України ввійшли 6 осіб:

Учасники Позачергової Конференції Всеукраїнської Федерації пляжної боротьби України традиційно дотрималися одностайності в рішеннях про формування Ревізійної та Дисциплінарної комісій.

Відтепер контроль за фінансовою діяльністю та контроль за майном Федерації здійснюватиме Ревізійна комісія, до складу якої ввійшли Василь Михайлов, Ірина Харів та Людмила Павловець. Головою комісії обрано Антона Чуєва. Президент Всеукраїнської Федерації пляжної боротьби України наголосив, що оскільки на сьогоднішній день фінансування Всеукраїнської Федерації пляжної боротьби України здійснюється виключно за кошти керівника організації, необхідним є чіткий контроль витрат коштів Всеукраїнської Федерації пляжної боротьби України та контроль відповідності їх використання затвердженому кошторису.

Органом здійснення правосуддя в Федерації відтепер є Дисциплінарна комісія, до складу якої ввійшли Василь Стадник, Олександр Люмах, Ерол Караджа та Георгій Грек. Головою комісії обрано Олександра Праведного.

Дякуємо всім, хто долучився до Позачергової Конференції Всеукраїнської Федерації пляжної боротьби України, делегатам від Київської, Одеської, Харківської, Сумської, Житомирської, Миколаївської, Хмельницької, Донецької, Кіровоградської, Івано-Франківської, Львівської, Рівненської, Запорізької областей, міст Києва та Хмельницького.

Наша плідна співраця наближає перемогу України на спортивному та військовому фронті. Попереду перед нами стоїть єдина мета - формування позитивного іміджу України на міжнародній спортивній арені.
Слава Україні!