Чемпіонат України з пляжної боротьби серед кадетів та юніорів
у 2023 році гучно пролунав у Рівненській області

21-23 травня 2023 року прогресивну та об'єднану спортивну спільнота у с. Велика Омеляна нескореної Рівненської області на чолі з Петром Нагорним - керівником Відокремленого підрозділу Всеукраїнської федерації пляжної боротьби зібрав чемпіонат України з пляжної боротьби серед кадетів та юніорів.
Чемпіонат України - 2023 серед кадетів та юніорів об'єднав
  • 13
    областей України
  • 150
    майстерних борців
  • 200
    запеклих сутичок
Найочікуваніший спортивний івент з пляжної боротьби у віковій категорії U17s та U20s розпочався 21 травня 2023 року
з офіційної наради представників команд, тренерів та суддів, яка була проведена генеральним секретарем Всеукраїнської федерації пляжної боротьби України Миланою Бродовською у тандемі з старшим тренером національної збірної України
з пляжної боротьби Аліною Бережною, головним суддею Всеукраїнської федерації пляжної боротьби України Георгієм Греком та головним секретар чемпіонату України з пляжної боротьби серед кадетів та юніорів Олександром Бондарем. Марафон передзмагальних активностей незмінно завершили жеребкування та офіційна процедура зважування серед
150 спорстменів у 24 вагових категоріях.

22 травня 2023 року на спортивній базі готельно-ресторанного комплексу "Sofiya" розпочалися попередні сутичкиЧемпіонату України з пляжної боротьби серед кадетів та юніорів, а визначна боротьба за золото у фіналі національної першості символічно пройшла 23 травня у Всевітній день боротьби.

Церемонія відкриття розпочалася загальнонаціональною хвилиною мовчання у знак вічної пам'яті усім Героям України
та віськовослужбовцям Збройних Сил України, які віддали своє життя за територіальну незалежність та свободу незламної України. Почесними гостями урочистої церемонії відкриття та нагородження національної першості з пляжної боротьби серед кадетів та юніорів в 2023 році стали начальник управління молоді та спорту Рівненської обласної адміністрації
Віталій Липський та заступник голови Рівненської обласної адміністрації фізкультурно-спортивного товариства "Динамо" Віктор Куцель.

Суддівську колегію чемпіонату незмінно очолив суддя міжнародної категорії з пляжної боротьби, головний суддя Всеукраїнської федерації пляжної боротьби України Георгій Грек. Секретаріат змагань на чолі з головним секретарем Всеукраїнської федерації пляжної боротьби України Олександром Бондарем як завжди показав високий професіоналізм
та злагодженість об'єднаної комнади.

Запеклі сутички чемпіонату України з пляжної боротьби визачили тих, хто ввійшов до складу національної збірної команди України з пляжної боротьби для подальшої участі в чемпіонаті Європи з пляжної боротьби, а також вкотре довели непохитну консолідованість та соборність великої команди Всеукраїнської федерації пляжної боротьби України.

Своїми враженнями від запеклих сутичок та мотивацією захищати честь України на міжнародній спортивній арені у складі національної збірної команди України поділилися учасники національної першості:
- Чемпіонат України серед кадетів та юніорів - справді найочікуваніша подія для кожного у цьому сезоні. Дійсно сильні борці, дійсно висока конкуренція та видовищні сутички. Щиро дякую Всеукраїнській федерації пляжної боротьби України та тренеру за можливість боротися сьогодні на піску національноїпершості. Впевнена, що для кожного цей чемпіонат - вагомий крок спортивноїкар'єри, адже займати місце у національній збірній команді України надзвичайна гордість та честь для кожного українського спортсмена.

Марія Тіт
Чемпіонка України з пляжної боротьби
2023 року
Генеральний секретар Всеукраїнської федерації пляжної боротьби України підсумувала триденний спортивний івент, що визначив найсильніших українських спортсменів для подальшої участь у міжнародних спортивних змаганнях U17s та U20s, привітавши спортсменів та колег з Всесвітнім днем боротьби:
– Боротьба - це прогресивний стиль життя, який сьогодні обʼєднує нашу країну та кожного українця. Це наш фундамент, у значенні якого ми символічно переконалися сьогодні - у Всесвітній день боротьби. Від імені Всеукраїнської федерації пляжної боротьби України на чолі з незмінним лідером президентом Магомедом Магдієвим у цей знаменний день бажаємо Вам, колеги та спортсмени, сміливо йти вперед назустріч найважчим викликам сьогодення!
Дякуємо спортсменам, тренерам, суддям, керівникам відокремлених підрозділів та всім колегам за три результативні дні разом. 3 кожним днем наша команда впевнено крокує вперед та відкриває нові горизонти. Разом ми невпинно боремося та підкорюємо нові вершини. Наш спільний прогрес робить нас сильнішими кожної хвилини!


Милана Бродовська
Генеральний секретар Всеукраїнської федерації пляжної боротьби України
Партнерами заходу стали Міжнародна організація боротьби "United World Wrestling", Міністерство молоді та спорту України, Громадська організація "Мангуст", Рівненьска обласна адміністрація та Рівненська обласна організація фізкультурно-спортивного товариства "Динамо", Національний університет "Одеська юридична академія" та готельно-ресторанний комплекс "Sofiya".
СЛАВА УКРАЇНІ!
СЛАВА ЗБРОЙНИМ СИЛАМ УКРАЇНИ!