II етап світової серії з пляжної
боротьби - 2023: Сінгапур

Червень 2023 року. Об'єднана команда Всеукраїнської федерації пляжної боротьби України знову разом. Знову готова гучно заявляти про Україну на міжнародній спортивній арені.
Найбільша делегація національної збірної команди України з пляжної боротьби за останні 2 роки. 10 професійних борців з 5 областей єдиної України. Кожен з них пройшов буремну підготовку від початку національного відбору на чемпіонаті України з пляжної боротьби у вільному Києві до найнеочікуваніших перешкод перед участю в перших міжнародних змаганнях 2023 року. Відтоді результат підтверджений: наші спортсмени як ніколи сміливі, як ніколи мужні, як ніколи готові вражати весь світ своєю майстерністю.

Стартовою позначкою на цьогорічній мапі став ІІ етап світової серії з пляжної боротьби в інноваційному Сінгапурі. На чолі з незмінним спортивним лідером, президентом Всеукраїнської федерації пляжної боротьби України Магомедом Магдієвим та генеральним секретарем Всеукраїнської федерації пляжної боротьби України Миланою Бродовською офіційна делегація національної збірної команди України з пляжної боротьби динамічно та переможно розпочала українську історію в четвертому сезоні світової серії з пляжної боротьби та успішно використала свій останній шанс для здобуття численних ліцензій на ІІ Всесвітні пляжні ігри 2023 року.
Спортсмени офіційної делегації національної збірної команди України з пляжної боротьби на II етапі Світової серії з пляжної боротьби 2023 року:
70 кг - Борута Олексій (Одеська область)
80 кг - Михайлов Василь (Одеська область)
90 кг - Караченко Демід (Харківська область)
+90 кг - Власов Андрій (Хмельницька область)
Спортсменки офіційної делегації національної збірної команди України з пляжної боротьби на II етапі Світової серії з пляжної боротьби 2023 року:
50 кг - Дорошенко Ірина (Рівненська область)
60 кг - Медвецька Дар'я (Житомирська оласть)
60 кг - Кравченко Анастасія (Харківська область)
70 кг - Нікітінська Олена (Харківська область)
70 кг - Кухта Оксана (Харківська область)
+70 кг - Павловець Людмила (Рівненська область)
9 червня 2023 року під наглядом керівника офіційної делегації національної збірної команди України Чуєва Антона українські борці провели своє останнє тренування на березі Південно - Китайського моря напередодні II етапу світової серії з пляжної боротьби.

Передзмагальні активності розпочалися офіційним суддівським семінаром, на якому представником від України став досвідчений професіонал, суддя міжнародної категорії та головний суддя Всеукраїнської федерації пляжної боротьби України Георгій Грек.
10 червня 2023 року міжнародний спортивний івент розпочався з медичного огляду та офіційної процедури зважування спортсменів у 8 вагових категоріях. Вже за дві години після успішного проходження всіх підготовчих етапів українські спортсмени впевнено виходили на пісок та мужньо виборювали омріяні перемоги у попередніх сутичках серед
103 представників усього світу.

11 червня 2023 року настала вирішальна та найочікуваніша мить для кожного, хто став невід'ємною частиною спортивної родини Всеукраїнської федерації пляжної боротьби - фінальні сутички за світову першість на II етапі світової серії з пляжної боротьби. Українські спортсмени показали високий професіоналізм, успішно подолавши усіх конкурентів своєю непоборною силою духу.
Незмінними партнерами Всеукраїнської федерації пляжної боротьби України, завдяки яким українські борці мають можливість безперервно примножувати найвизначніші спортивні здобутки нашої незалежної держави та прославляти почесне ім'я нашої синьо-жовтої Батьківщини на світовому рівні є Міжнародна організація боротьби "United World Wrestling", Міністерство молоді та спорту України, Громадська організація "Мангуст" та Національний університет "Одеська юридична академія".