Результати II етапу світової серії з пляжної боротьби - 2023: Сінгапур

Понад 28 країн світу символічно асоціюють ПЕРЕМОГУ з синьо-жовтими кольорами.
11 червня 2023 року завершився II етап світової серії з пляжної боротьби у Сінгапурі, що ознаменувався справжнім успіхом та визначними досягненнями національної збірної команди України. Українські спортсмени вкотре засвідчили свою нескореність та непоборниу майстерність. Вкотре довели, що українській силі немає жодних альтернатив у світі. Україна впевнено залишається світовим лідером з пляжної боротьби, а спортсмени національної збірної команди України з кожним разом впевненіше затверджують, що саме вони є втіленням національної могутності. Всеукраїнська федерація пляжної боротьби України готова з гордістю оголосити результати II етапу світової серії з пляжної боротьби 2023 року.
Непереможні чоловіки
Олексій Борута
Чемпіон II етапу світової серії
у ваговій категорії 70 кг
Василь Михайлов
Срібний призер II етапу світової серії
у ваговій категорії 80 кг
Могутні жінки
Кухта Оксана
Чемпіонка II етапу світової серії
у ваговій категорії 70кг
Кравченко Анастасія
Срібна призерка II етапу світової серії
у ваговій категорії 60 кг
Нікітінська Олена
Срібна призерка II етапу світової серії
у ваговій категорії 70 кг
Павловець Людмила
Срібна призерка II етапу світової серії
у ваговій категорії +70 кг
Медвецька Дар'я
Бронзова призерка II етапу світової серії
у ваговій категорії 60 кг
Національна збірна команда України з пляжної боротьби гідно представила честь своєї країни на міжнародній спортивній арені. Підсумувала довгоочікуваний змагальний старт четвертого сезону світової серії з пляжної боротьби, який довів національну схильність синьо-жовтих до перемог, генеральний секретар Всеукраїнської федерації пляжної боротьби
Милана Бродовська:
– Україна - абсолютний переможець II етапу світової серії з пляжної боротьби в командному заліку: спортсмени вибороли сім нагород, дві з яких вищого ґатунку. Всеукраїнська федерація пляжної боротьби України пишається українськими спортсменами, які незмінно стоять поруч з усім прогресивним світом на одній спортивній арені. Кожного, хто є невід'ємною частиною нашої соборної команди досі переповнюють неповторні емоції. Наша команда поставила найяскравіший старт в своїй історії та вкотре довела - неможливе є можливим. Від імені президента Всеукраїнської федерації пляжної боротьби України Магомеда Магдієва та себе особисто хочу подякувати всім колегам та партнерам, без кого ця перемога була неможливою. Аліні Бережній - старшому тренеру національної збірної команди України з пляжної боротьби, тренерам Антону Чуєву, Кухті Олександру, Віталію Петкову, Олександру Лозному, Богдану Гулакову, Ігорю Прилуцькому, Віктору Власову, Петру Нагорному, Влалиславу Білоусу, Михайлу Черняку, Міністерству молоді та спорту України, Громадській організації "Мангуст" та іншим партнерам. Дякуємо Збройним силам України за захист наших земель, нашої свободи, наших мрій та нашого життя. Слава Україні!

Милана Бродовська
Генеральний секретар Всеукраїнської федерації пляжної боротьби України
Разом до нових перемог!