III етап світової серії з пляжної
боротьби - 2023: Сен-Лоран-дю-Вар

Червень 2023 року продовжує засвідчувати абсолютне лідерство українських спортсменів на міжнародній спортивній арені: Всеукраїнська федерація пляжної боротьби України на чолі з відданим спортивним лідером Магомедом Магдієвим подолала шлях потужної підготовки для того, щоб запевнити весь світ в українській нескореності. Друга позначка на мапі 2023 року - ІІI етап світової серії з пляжної боротьби в сонячному Сен-Лоран-дю-Вар (Французька Республіка), в якому 21 професійні спортсмени з 6 областей України ступили на пісок, аби побороти світову першість.

Як показник єдиної сили, що обʼєднує десятки сердець, єдиної мотивації, що зламає не одного сильного суперника, єдиної цілі, що обовʼязково стане яскравою реальністю, наші борці зуміли показати незрівнянне видовище технічної, яскравої та рішучої боротьби. Зуміли підкорити іноземних вболівальників, міжнародних фоловерів та зовсім юних початківців, продемонструвавши вищий рівень власної підготовки та примноживши конкурентний еквівалент сезонних виступів.
Спортсмени офіційної делегації національної збірної команди України з пляжної боротьби для участі в III етапі світової серії з пляжної боротьби 2023 року:
70 кг - Борута Олексій (Одеська область)
70 кг - Велінський Артур (Харківська область)
70 кг - Школьняк Максим (Хмельницька область)
80 кг - Михайлов Василь (Одеська область)
80 кг - Каневський Нікіта (Харківська область)
90 кг - Караченко Демід (Харківська область)
90 кг - Задоянчук Костянтин (Хмельницька обл.)
90 кг - Кириленко Богдан (Хмельницька область)
+90 кг - Власов Андрій (Хмельницька область)
+90 кг - Гаміловський Дмитро (Харківська область)
+90 кг - Самедов Тимур (Рівненська область)
Спортсменки офіційної делегації національної збірної команди України з пляжної боротьби для участі в III етапі світової серії з пляжної боротьби 2023 року:
50 кг - Дорошенко Ірина (Рівненська область)
50 кг - Засульська Юлія (Сумська область)
60 кг - Медвецька Дар'я (Житомирська область)
60 кг - Кравченко Анастасія (Харківська область)
60 кг - Кушнір Софія (Рівненська область)
70 кг - Нікітінська Олена (Харківська область)
70 кг - Кухта Оксана (Харківська область)
70 кг - Поштар Анна (Рівненська область)
+70 кг - Павловець Людмила (Рівненська область)
+70 кг - Гега Таїсія (Хмельницька область)
III етап світової серії з пляжної боротьби у Сен-Лоран-дю-Вар зустрів нові обличчя в складі української команди дорослої вікової групи, які разом з легендами пляжної боротьби, стали на захист та збереження переможних позицій рідної держави.
Вранці 28 червня 2023 року оновлена низка талановитих борців традиційно поставила старт спортивного івенту з офіційної процедури зважування та твердого налаштування на запальні сутички групових раундів. Гучними вболіваннями незмінних фанатів української могутності й головними настановами від професійніших тренерів завершився перший змагальний день. Досвідчені та врівноважені, з рішучими намірами та єдиними цілями українські атлети розпочали вирішальну боротьбу на березі Середземного моря. Як результат: перемога, гордість, щирі обійми та безмежна вдячність одне одному за пройдений, часом нестерпно виснажливий, шлях.

Обовʼязки керівника плеяди переможців, офіційної делегації національної збірної команди України взяла на себе Аліна Бережна - старший тренер національної збірної команди України з пляжної боротьби, яка у 2021 році зуміла здобути перше жіноче чемпіонство для України у світовій серії з пляжної боротьби. Плечем опори та справжньою підтримкою для спортсменів у часи передзмагальної підготовки та під час вирішальних сутичок були президент Всеукраїнської федерації пляжної боротьби України Магомед Магдієв, генеральний секретар Всеукраїнської федерації пляжної боротьби України Милана Бродовська та секретар Всеукраїнської федерації пляжної боротьби України з міжнародних відносин Ерол Караджа.
Одним з важливих етапів відрядження як завжди стало посилення співпраці з United World Wrestling та національними спортивними обʼєднаннями світу з метою реалізації інтересів України в галузі спорту, що є неодмінним пріоритетом роботи прогресивної спортивої спільноти всієї України.
Місія, що супроводжує успіх:
Видатні спортсмени, національна ідентичність дизайну спортивного екіпірування збірної, потужні дипломатичні ініціативи та їх результат - бренд України в очах світової спортивної спільноти, який команда Всеукраїнської федерації пляжної боротьби України має честь зміцнювати та розвивати.
Численні перемоги українських спортсменів на міжнародному рівні твердо та безсумнівно підтверджують плідну працю провідних спортивних організацій країни, зокрема рішучу позицію та твердість намірів їх керівництва щодо готовності сприяти формуванню сильнішої, конкурентної плеяди українських спортсменів на світових стартах. Саме завдяки всебічній підтримці партнерів Всеукраїнської федерації пляжної боротьби України борці мають можливість здобувати чергові перемоги на шляху до розбудови майбутнього українського спорту та прославляти почесне ім'я незламної Батьківщини.

Дякуємо Збройним силам України за захист наших земель, нашої свободи, наших мрій, нашого життя, за невичерпані шанси на втілення наших амбітних планів та реалізацію спільних цілей. Дякуємо відданим та професійним партнерам, список яких почесно очолюють Міжнародна організація боротьби "United World Wrestling", Міністерство молоді та спорту України, Громадська організація "Мангуст" та Національний університет "Одеська юридична академія".
Попереду нові старти. Попереду нові численні перемоги українців.