Чемпіонат Європи з пляжної
боротьби серед кадетів та юніорів - 2023: Сен-Лоран-дю-Вар

Незмінно вмотивована команда Всеукраїнської федерації пляжної боротьби України продовжує втілювати єдині цілі, продовжує вести рішучу боротьбу UA лідерів.

25 спортсменів з 11 областей України. Київ, Одеса, Рівне, Харків, Суми, Житомир, Львів, Хмельницький, Донецьк, Миколаїв, Ковель у сонячному Сен-Лоран-дю-Вар. Численні дні титанічної праці. Десятки виснажливих тренувань. Офіційна делегація національної збірної команди України з пляжної боротьби на чолі з президентом Всеукраїнської федерації пляжної боротьби України Магомедом Магдієвим, генеральним секретарем Всеукраїнської федерації пляжної боротьби України Миланою Бродовською та віце-президентом Всеукраїнської федерації пляжної боротьби України Аліною Бережною гордо заявляє: найсильніша команда світу впевнено захищає честь України на спортивній арені.

За 3 дні українські спортсмени подолали більше 1800 км, аби динамічно увірватися на континентальний старт та здобути світові перемоги. За цей рік цілеспрямована плеяда обдарованих борців пройшла сотню виснажливих протистоянь, надважких перепон та доленосних перевірок на витривалість. Відтепер кожен з них готовий віддати останні сили. Кожен націлений здобути найвищі результати. Заради мети. Заради єдиної перемоги.
Кадети офіційної делегації національної збірної команди України з пляжної боротьби для участі в чемпіонаті Європи 2023 року:
60 кг - Мартюшев Артем (Харківська область)
60 кг - Бурлака Вадим (Рівненська область)
60 кг - Кулинич Маркіян (Львівська область)
70 кг - Пигульський Юрій (Харківська область)
70 кг - Руденко Максим (Миколаївська область)
80 кг - Назаров Анатолій (Хмельницька область)
80 кг - Постовий Дмитро (Харківська область)
80 кг - Курбанов Марат (Харківська область)
Кадетки офіційної делегації національної збірної команди України з пляжної боротьби для участі в чемпіонаті Європи 2023 року:
40 кг - Литка Христина (Донецька область)
50 кг - Поремчук Софія (Волинська область)
60 кг - Tiт Марія (Київська область)
70 кг - Шуляк Діана (Миколаївська область)
Юніори офіційної делегації національної збірної команди України з пляжної боротьби для участі в чемпіонаті Європи 2023 року:
70 кг - Школьняк Максим (Хмельницька область)
70 кг - Коханевич Вадим (Рівненська область)
70 кг - Велінський Артур (Харківська область)
80 кг - Каневський Нікіта (Харківська область)
90 кг - Кириленко Богдан (Хмельницька область)
90 кг - Задоянчук Костянтин (Хмельницька обл.)
+90 кг - Самедов Тимур (Рівненська область)
+90кг - Гаміловський Дмитро (Харківська область)
Юніорки офіційної делегації національної збірної команди України з пляжної боротьби для участі в чемпіонаті Європи 2023 року:
50 кг - Засульська Юлія (Сумська область)
60 кг - Бордінських Софія (Харківська область)
60 кг - Кушнір Софія (Рівненська область)
70 кг - Поштар Анна (Рівненська область)
+70 кг - Гега Таїсія (Хмельницька область)
27 червня 2023 року в крайній день перед змаганнями кадети та юніори провели своє останнє тренування на березі Середземного моря під наставництвом старшого тренера національної збірної команди України з пляжної боротьби, чемпіонки світу з пляжної боротьби 2021 року Аліни Бережної.

Свій переможний шлях на континентальної першості спортсмени розпочали з офіційної процедуру зважування та медичного огляду, після чого національна збірна команда України з пляжної боротьби вирушила стартували запеклу боротьбу на піску чемпіонату Європи U17s та U20s.
29 червня 2023 року на лазурному березі сонячного Сен-Лоран-дю-Вар команда борцівської родини розпочала спостереження за вирішальним моментом європейського старту, за фінальними сутичками абсолютних феноменів. Видовищна боротьба українців викликала спектр найхвилюючих емоцій, підвищивши рівень адреналіну кожному з присутніх на території змагань, кожному з приєднаних онлайн-спостерігачів.

Синьо-жовтий прапор на пʼєдесталі. Позаду два запальні дні напруженої боротьби. Нездоланної мотивації та рішучості. Вісім золотих, вісім срібних та три бронзові нагороди континентальної першості. Безпрецедентний результат рекордно великої команди. Беззастережний доказ всесвітньовідомого лідерства Всеукраїнська федерація пляжної боротьби України.
Першими емоціями від приголомшливих виступів українських борців поділилася старший тренер національної збірної команди Уĸраїни з пляжної боротьби Аліна Бережна.
Чемпіонат Європи з пляжної боротьби серед кадетів та юніорів пройшов на безперено високому рівні. Найбільшим натхненням та мотивацією було бачити потужну підтримку спортсменів з боку тренерів, щирі обійми борців в колі справжніх друзів, очі талановитої молоді, яка готова боротися за найцінніші нагороди для власної країні. Усім серцем пишаюся нашими спортсменами. Вони показали безпрецедентний результат - впевнено вийшли та вибороли своє.

Аліна Бережна
Старший тренер національної збірної ĸоманди Уĸраїни з пляжної боротьби
Окремі слова вдячності та поваги звучать на адресу тренерів Всеукраїнської федерації пляжної боротьби України, які в моменти надскладних часів та найвищих досягнень завжди поруч з нашою молоддю, завжди пліч-о-пліч з нашими чемпіонами. Дякуємо за Вашу віддану наставницьку працю, за чуйність і уважність до українських талантів та безперервну підтримку сучасних представників непереможного покоління.

Нові здобутки українських атлетів та їх щоденний прогресивний розвиток є дієвим прикладом результативної роботи Всеукраїнської федерації пляжної боротьби України в плідному партнерстві з такими лідерськими обʼєднаннями як Міжнародна організація боротьби "United World Wrestling", Міністерство молоді та спорту України, Громадська організація "Мангуст" та Національний університет "Одеська юридична академія".
Сміливі будувати майбутнє.
Сміливі перемагати зараз.