Результати III етапу світової серії з пляжної боротьби - 2023: Сен-Лоран-дю-Вар

Десятки надважких тренувань, численні випробування долі, професійна боротьба та запеклі сутички на березі Середземного моря - прямі докази безперечного лідерства. Найбажаніше золото, блискуче срібло та почесна бронза - реальний результат максимальної відданості та титанічних зусиль. Вісім здобутих нагород у шести вагових категоріях - сьогоденний успіх українських борців.

Всеукраїнська федерація пляжної боротьби України оголошує результати III етапу світової серії з пляжної боротьби 2023 року, оголошує імена тих, хто почесно розкрив український прапор на переможному п'єдесталі. Тих, хто є гордістю та натхненням для української нації, хто є прикладом сили та непереможності для світових лідерів. Серед них найсильніші борці національної, континентальної та світової першості. Серед них справжні світові лідери з пляжної боротьби, які вже сьогодні наповнюють новітню історію українського спорту визначними перемогами.
Амбітні чоловіки
Олексій Борута
Чемпіон III етапу світової серії у ваговій категорії 70 кг
Василь Михайлов
Бронзовий призер III етапу світової серії у ваговій категорії 80 кг
Цілеспрямовані жінки
Кухта Оксана
Чемпіонка III етапу світової серії у ваговій категорії 70 кг
Нікітінська Олена
Срібна призерка III етапу світової серії у ваговій категорії 70 кг
Медвецька Дар'я
Чемпіонка III етапу світової серії у ваговій категорії 60 кг
Засульська Юлія
Срібна призерка III етапу світової серії у ваговій категорії 50 кг
Кушнір Софія
Срібна призерка III етапу світової серії у ваговій категорії 60 кг
Павловець Людмила
Срібна призерка III етапу світової серії у ваговій категорії + 70 кг
Українська спортсменка, яка впевнено подолала виснажливий шлях від бронзової нагороди до омріяного золота - Медвецька Дар'я (до 60 кг). Мужня українка, яка своєю силою перемогла десятки конкуренток з усього світу та вдруге довела свою першість - Кухта Оксана (до 70 кг). Невтомний борець, що двічі за сезон не залишив шансів на перемогу представникам інших країн - Борута Олексій (до 70 кг).

Гордо здійняти український прапор, тримаючи в руках срібло III етапу світової серії з пляжної боротьби, мали честь досвідчені спортсменки Нікітінська Олена (до 70 кг) та Павловець Людмила (понад 70 кг), а також новоспечені підкорювачки піску Засульська Юлія (до 50 кг) та Кушнір Софія (до 60 кг).

3 бронзовою нагородою завершив боротьбу легенда світової серії з пляжної боротьби, досвідчений спортсмен та українець Михайлов Василь (до 80 кг).
Об'єднана спільнота Всеукраїнської федерації пляжної боротьби України щиро вітає всіх чемпіонів та призерів, тренерський штаб й могутнє спортивне комʼюніті з почесними перемогами на III етапі світової серії з пляжної боротьби 2023 року.

Підсумувала результати міжнародного борцівського старту, що зібрав навколо себе понад сотні атлетів з різних кутів земної кулі та став черговою можливістю для зміцнення дипломатичних відносин у сфері спорту між провідними кранами світу, генеральний секретар Всеукраїнської федерації пляжної боротьби України:
– Мене, як генерального секретаря Всеукраїнської федерації пляжної боротьби України, переповнює гордість за наших прогресивних спортсменів, успіх яких сьогодні має реальне підґрунтя. За перемогою яких стоять багатогодинні тренування та люди: величезна команда палко відданих своїй справі професіоналів. Пишаюся кожним спортсменом та спортсменкою, кожним тренером, суддею, керівником відокремленого підрозділу, кожним зусиллям нашої команди на шляху до олімпійського майбутнього пляжної боротьби. Безмежна вдячна Збройним силам України за захист, незламну шляхентність та кожну отриману можливість для втілення наших амбіційних планів у життя. Попереду нові старти. Попереду нові численні перемоги українців.

Милана Бродовська
Генеральний секретар Всеукраїнської федерації пляжної боротьби України
Продовжуємо запеклу боротьбу в спортивному тилу.
З вірою в Україну. З вірою в ЗСУ. З вірою в наших, синьо-жовтих.