I етап світової серії з пляжної
боротьби - 2022: Сарігерме

Сміливість - це популяризувати та розвивати справу життя попри невизначеність і страхи. Сміливість - це представляти Україну у найвіддаленіших куточках світу. Сміливість - це бути спортсменом національної збірної команди України, захищаючи національну ідентичність попри повномасштабну війну агресора.

Всеукраїнська федерація пляжної боротьби України розпочинає яскравий щоденник третього вражаючого сезону світової серії з пляжної боротьби. Перша позначка на мапі незламного 2022 року - сонячне Сарігерме у дружній Туреччині. Українські спортсмени як ніколи готові пройти крізь сотні перешкод заради нових перемог, що неодмінно прискорять єдиний шлях України до єдиної величної перемоги!
Спортсмени офіційної делегації національної збірної команди України з пляжної боротьби для участі в І етапі світової серії з пляжної боротьби 2022 року:
90 кг - Алієв Мухаммед
60 кг - Медвецька Дар'я
60 кг - Харів Ірина
70 кг - Кремезна Юлія
+70 кг - Павловець Людмила
Буремний шлях українців до третього сезону світової серії з пляжної боротьби ознаменувався справжніми викликами долі. Повномасштабна війна агресора на території України завдала помітного удару для життя кожного українця, зокрема для діяльності та подальшого розвитку українського спортивного руху. Воєнні випробування долі внесли значні корективи у життя та щоденні виснажливі тренування українських спортсменів, але не зламали українську могутність, витримку та жагу до перемог.

Дводенний міжнародний спортивний івент традиційно розпочався офіційними передзмагальними активностями медичного огляду та процедури зважування. Українські спортсмени успішно пройшли кожен підготовчий етап та впевненими кроками вирушили на пісок І етапу світової серії з пляжної боротьби. Запальна атмосфера на пляжі Сарігерме, де весь світ спостерігав за вражаючою боротьбою українських спортсменів заради омріяних та значущих перемог, посилювалась з кожною хвилиною та мотивувала нескорених українців - спортсменів національної збірної команди України з пляжної боротьби залишати усе: останні сили, частину серця - на піску. Фантастичні групові раунди та запеклі півфінальні сутички визначили тих, хто боротиметься у вирішальному фінальному етапі змагань.
Єдина мета, єдина місія, єдина мрія - ПЕРЕМОГА України!

Саме під таким гаслом національна збірна команда України з пляжної боротьби на чолі з незмінним лідером Всеукраїнської федерації пляжної боротьби України Магомедом Магдієвим розпочала впевнений шлях до визначених цілей.
Перші фінальні сутчики сезону - особлива подія незламного 2022 року. Неповторні емоції не вщухали ні на хвилину та разом з щирою надією у серцях кожного українця в унісон вболівали за світову першість синьо-жовтих. Українські борці мужньо відстояли кожну надскладну сутичку, гідно захисти честь України та впевнено забрали своє. Нові результативні успіхи як ніколи символічно наголосили усьому світові на беззаперечне лідерство українського спортивного руху у світі.

Пишаємося. Мріємо. Не зупиняємося.
Дякуємо мужнім Збройним силам України за захист наших життів, наших амбітних планів та можливостей для реалізації величних національних цілей. Дякуємо відданим партнерам Міжнародній організації боротьби "United World Wrestling", Міністерству молоді та спорту України, Громадській організація "Мангуст" та Національному університету "Одеська юридична академія".
Попереду нові численні перемоги українців. Попереду єдина перемога України.