Результати I етапу світової серії з пляжної боротьби - 2022: Сарігерме

Нескорений третій сезон світової серії з пляжної боротьби офіційно РОЗПОЧАТО. Позаду два результативні дні, які ще більше згуртували національну збірну команду України з пляжної боротьби навколо єдиних цілей. Незабутні два дні нездоланної жаги до нових перемог та твердої волі на шляху до них. Спортсмени національної збірної команди України з пляжної боротьби вкотре довели усьому світові національну схильність українців до перемог, мужньо долаючи кожного суперника на своєму шляху.
Всеукраїнська федерація пляжної боротьби України ніколи не перестане пишатися українськими спортсменами, які незмінно є втіленням первинної української сили, непоборного національного духу та нездоланної мотивації. Відсьогодні та назавжди українські спортсмени - гарант безупинного розвитку та надія на успішне майбутнє, що палко майорить зараз у серці кожного громадянина України. Команда Всеукраїнської федерації пляжної боротьби України готова з гордістю оголосити результати І етапу світової серії з пляжної боротьби, що успішно пройшов 28-29 травня 2022 року у Туреччині.
Харів Ірина
Справжній приклад незламної боротьби, сили та цілеспрямованості.
Чемпіонка І етапу світової серії з пляжної боротьби 2022 року
у ваговій категорії 60 кг!
Об'єднана спільнота Всеукраїнської федерації пляжної боротьби України щиро вітає чемпіонку та учасників змагань, тренерський штаб й українську спортивну родину з першою перемогою третього сезону світової серії з пляжної боротьби.

Підсумувала результати міжнародного спортивного івенту, що дійсно став символом життєвої національної сили України старший тренер національної збірної ĸоманди Уĸраїни з пляжної боротьби Аліна Бережна:
– Сьогодні спортсмени - це сучасні герої, завдяки яким весь світ назавжди запамʼятає, що синій та жовтий - це не просто кольори українського прапору, а справжні передвісники перемоги. Саме тому зараз ми маємо згуртувати усі свої сили та сприяти тому, щоб українські спортсмени продовжували тренувальний процес закордоном, брали участь у міжнародних змаганнях, здобували нові численні перемоги на честь України! Саме це надасть України цінну можливість бути почутою усім світом! Ми маємо сміливо дивитися у майбутнє! Сміливо допомагати кожному! Сміливо боротися за перемогу!

Аліна Бережна
Старший тренер національної збірної ĸоманди Уĸраїни з пляжної боротьби
Боремося на своєму місці.
З вірою в Україну. З вірою в ЗСУ. З вірою в наших, синьо-жовтих.