II етап світової серії з пляжної
боротьби - 2022: Санхенхо

Якщо свобода має імʼя, то воно неодмінно звучить рідним словом "Україна". Наша головна сила сьогодні - єднання, в цьому і є визначний доказ незаперечної свободи України. Сьогодні Україна єдина не тільки у собі, але й єдина з усім прогресивним світом - амбітним спортивним світом світової серії з пляжної боротьби. Це засвідчує сьогодення та легендарна історія українських спортсменів, починаючи з 2017 року. Всеукраїнська федерація пляжної боротьби України продовжує щоденник яскравого та вражаючого сезону світової серії з пляжної боротьби у 2022 році, наступним аркушем якого став ІІ етап світової серії з пляжної боротьби у сонячній Іспанії.
Спортсменки офіційної делегації національної збірної команди України з пляжної боротьби для участі в II етапі світової серії з пляжної боротьби 2022 року:
60 кг - Харів Ірина
60 кг - Медвецька Дар'я
70 кг - Кремезна Юлія
70 кг - Нікітінська Олена
+70 кг - Павловець Людмила
Попри війну українські спортсменки національної збірної команди України з пляжної боротьби готові боротися за омріяну перемогу для нашої країни у найвіддаленіших куточках світу, а керівництво Всеукраїнської федерації пляжної боротьби України використовує всі можливі дипломатичні та фінансові інструменти для підтримки наших героїнь.

17 червня 2022 року українські дівчата успішно провели своє останнє передзмагальне тренування на березі величного Атлантичного океану, засвідчивши кожній команді-учасниці свою зростаючу мотивацію перемагати. Головна частина змагального відрядження офіційної делегації національної збірної команди України з пляжної боротьби до Іспанії розпочалася 18 червня. Спортсменки пройшли офіційну процедуру зважування у відповідних вагових категоріях та розпочали запеклу боротьбу у перших групових раундах, кожна сутичка яких стала впевненим кроком за вихід у фінал ІІ етапу світової серії з пляжної боротьби 19 червня 2022 року.
Фінальні сутички, результатом яких стали численні перемоги українських спортсменок, залишили незабутній відбиток у серці кожного учасника ІІ етапу світової серії з пляжної боротьби. Українські дівчата - неповторний феномен, в цьому тепер переконані 38 учасників змагань з різних куточків світу. Вкотре та незмінно Всеукраїнська федерація пляжної боротьби України голосно заявляє про своє лідерство, усвідомлення якого з кожною новою перемогою наших спортсменів все більше доводить цінність фундаментальних засад нашого шляху.

Від імені об'єднаних українців та кожного небайдужого безупинно дякуємо Збройним Силам України, які віддають своє
найцінніше життя заради миру для мійльйонів вдячних людей. Цінуємо Вашу відданість. Пишаємося Вашою сміливістю. Віримо у Ваші сили. Дякуємо дієвим спортивним лідерам, які у найважчі для України часи продовжують підтримувати національний спортивний рух: Міжнародній організації боротьби "United World Wrestling", Міністерству молоді та спорту України, Громадській організації "Мангуст" та Національному університету "Одеська юридична академія".
Віримо у наших героїнь!
Віримо у силу українських жінок!