Результати II етапу світової серії з пляжної боротьби - 2022: Санхенхо

Є три слова, задля яких спортсменки офіційної делегації національної збірної команди України з пляжної боротьби боролися на II етапі світової серії з пляжної боротьби:


Мир. Перемога. Україна.

Три заповітні слова, які зараз рухають сорокамільйонну могутню націю вперед. Три величні рушії, які назавжди закарбуються у генетичному коді кожного українця. 19 червня 2022 року успішно завершився ІІ етап світової серії з пляжної боротьби у мирній Іспанії. Друга позначка у списку обов'язкових цілей спортсменок національної збірної команди України.
Другий спортивний івент унікального третього сезону світової серії з пляжної боротьби, на якому нескорені українські спортсменки проявили надзвичайну сміливість та готовність боротися не лише за перемогу на міжнародних спортивних змаганнях, а й за свободу усього прогресивного світу, що непохитно сповідує справжні європейські цінності!
Нескорені українські жінки
Харів Ірина
Чемпіонка ІІ етапу світової серії з пляжної боротьби у ваговій категорії 60 кг.
Кремезна Юлія
Чемпіонка ІІ етапу світової серії з пляжної боротьби у ваговій категорії 70 кг.
Павловець Людмила
Чемпіонка ІІ етапу світової серії з пляжної боротьби у ваговій категорії +70 кг, володарка кубку за кращий кидок
серед жінок.
Медвецька Дар'я
Срібна призерка ІІ етапу світової серії з пляжної боротьби у ваговій категорії 60 кг.
Серед тих, хто сьогодні захищає незалежність та свободу України на міжнародному спортивному фронті, яскраво виділяються жінки. Завдяки своїй небайдужості, цілеспрямованості, любові та незламній силі українки поширюють фундаментальне твердження: «Україна - країна переможців». Вільні, незалежні, відкриті та обʼєднані українські спортсменки сьогодні щодня роблять внесок у розвиток українського спорту, щодня розповідають про силу та любов українського народу! Ми впевнені, що їхня взаємодія з представниками світової спортивної спільноти, сильний характер та лідерські навички посилюватимуть підтримку України на міжнародному рівні!

Поділилася власними враженнями та підсумувала ІІ етап світової серії з пляжної боротьби дворазова чемпіонка третього сезону світової серії з пляжної боротьби Ірина Харів:
– Мене переповнюють неймовірні емоції та сотні слів вдячності своєму тренеру, організаторам змагань, керівництву Всеукраїнської федерації пляжної боротьби України та неодмінно Збройним Силам України. Дякую за цінні знання та високий рівень підготовки до найпрестижніших змагань світової спортивної спільноти. Дякую за надану мені можливість представляти Україну в момент, коли наш народ виборює свою незалежність та свободу на військовому фронті. Дякую Вам, наші герої, за можливість рухатись далі професійними сходинками навіть у найважчі часи. Слава Україні! Слава українським героям!

Ірина Харів
Дворазова чемпіонка світової серії з пляжної боротьби 2022 року
Всеукраїнська федерація пляжної боротьби України щиро вітає всіх чемпіонів та призерів, тренерський штаб, партнерів, лідерів та відданих прихильників українського спортивного руху з безпрецедентним успіхом! Нові перемоги України, об'єднали сотні сердець небайдужих людей з різних куточків світу навколо жовто-синього прапора. Віримо, що міжнародна спортивна єдність стане вирішальною передумовою настання миру на всій території України, адже: "Спорт - посоло миру!"
Разом заради українського майбутнього!