III етап світової серії з пляжної
боротьби - 2022: Сен-Лоран-дю-Вар

Третій сезон світової серії з пляжної боротьби продовжує засвідчувати міцну завзятість та шляхетність українських спортсменів на міжнародній спортивній арені: Всеукраїнська федерація пляжної боротьби України на чолі з провідним спортивним лідером Магомедом Магдієвим пройшла чималу кількість труднощів задля підтвердження усією спортивною спільнотою беззастережного лідерства України у світі. Третя позначка на мапі 2022 року - ІІI етап світової серії з пляжної боротьби в сонячному Сен-Лоран-дю-Вар (Французька Республіка), в якому 5 незмінних представниць національної збірної команди України з пляжної боротьби боролися за нові перемоги.

Цілі Всеукраїнської федерації пляжної боротьби України абсолютно збігаються з цілями міжнародної організації «Обʼєднаний світ боротьби» (UWW), адже наша консолідована прогресивна спільнота зацікавлена в розвитку та популяризації пляжної боротьби не тільки на національному рівні, але й в усьому світі. Фундаментальне кредо нашої діяльності: «Спорт - посол миру!» Саме це і визначає наші подальші кроки - участь спортсменів національної збірної команди України з пляжної боротьби у серії міжнародних рейтингових змагань не припиняється!
Спортсменки офіційної делегації національної збірної команди України з пляжної боротьби для участі в III етапі світової серії з пляжної боротьби
2022 року:
60 кг - Харів Ірина
60 кг - Медвецька Дар'я
70 кг - Кремезна Юлія
70 кг - Нікітінська Олена
+70 кг - Павловець Людмила
Традиційно перед початком міжнародного спортивного івенту 59 учасників з різних куточків світу успішно пройшли усі підготовчі етапи, зокрема провели останнє передзамагальне тренування на лазурному березі Середземного моря. Групові раунди розпочалися 1 липня 2022 року гучними вболіваннями вже відданих прихильників української команди. Довгоочікуваний другий день змагань, незмінно присвяченний фінальним сутичкам, вразив своєю високою конкурентністю та напруженістю. Українська сила. Українська віра. Наші українські дівчата відповідально пройшли сотні виснажливих тренувань, результативність яких беззаперечно довели на піску ІІІ етапу світової серії з пляжної боротьби, подолавши не одну сильну суперницю.
Чіткий меседж кожного українського спортсмена

Весь світ має побачити українську силу. Весь світ має почути твердий український голос. Весь світ має стати на бік України вже зараз. Вже сьогодні. Ми боремося за майбутнє усього світу, за його єдині омріяні вершини.
Вільні, незалежні, вмотивовані та обʼєднані українські спортсменки незмінно віддають останні сили заради неоціненного внеску у розвиток українського спорту, доводячи силу українського народу та наближаючи нашу країну до перемоги! Початок липня назавжди запам'ятається як нова сторінка приголомшливого успіху національної збірної команди України в спортивній історії 2022 року на третьому сезону світової серії з пляжної боротьби.

Сонячний Сен-Лоран-дю-Вар вкотре дружньо зустрічав команди з 13 країн світу на окремому етапі світової серії з пляжної боротьби високим організаційним рівнем змагань та проводжав незабутніми емоціями. Два дні абсолютної відданості справі, яка обʼєднує нашу величезну спортивну спільноті, стали ще одним результативним кроком у спортивній карʼєрі для кожного спортсмена. Два визначні дні, які стали важливим кроком на шляху до єдиної перемоги вільної України.
Всеукраїнська федерація пляжної боротьби України оголошує імена українських призерок ІІІ етапу світової серії з пляжної боротьби
Харів Ірина
Срібна призерка ІІІ етапу світової серії з пляжної боротьби у ваговій категорії 60 кг
Павловець Людмила
Срібна призерка ІІІ етапу світової серії з пляжної боротьби у ваговій категорії +70 кг
Медвецька Дар'я
Бронзова призерка ІІІ етапу світової серії з пляжної боротьби у ваговій категорії 60 кг
Нікітінська Олена
Бронзова призерка ІІІ етапу світової серії з пляжної боротьби у ваговій категорії 60 кг
Чотири заслужені медалі. Чотири цінні досягнення історії українського спорту. Чотири символи майбутньої перемоги.
Всеукраїнська федерація пляжної боротьби України щиро вітає всіх призерок та тренерський штаб з почесними перемогами на III етапі світової серії з пляжної боротьби 2022 року. Вітаємо всіх, хто є невід'ємною частиною українського спортивного руху з новими прогресивними кроками нашої історії.

Підсумувала результати міжнародного спортивного старту, що об'єднав 59 висококваліфікованих борців з усього світу та вразив своєю шаленою конкуренціює, старший тренер національної збірної команди України з пляжної боротьби Аліна Бережна:
– Це вже третій успішний виступ нашої національної збірної команди України з пляжної боротьби на міжнародних змаганнях у 2022 році. Значні труднощі, що постали на шляху наших тендітних спортсменок не зламали їх, а навпаки довели національну нескореність українців усьому світові. Саме завдяки вродженій українській силі, сьогодні ми можемо пишатися чотирма визначними медалями ІІІ етапу світової серії з пляжної боротьби. Невимовно вдячні нашим спортсменам! Українці - нація сильних духом людей! Нація переможців!

Аліна Бережна
Старший тренер національної збірної команди з пляжної боротьби
Слід зазначити, що III етап світової серії з пляжної боротьби є першим кваліфікаційним етапом відбору на II Всесвітні пляжні ігри, проведення ярких заплановано з 5 по 12 серпня 2023 року. Відповідне рішення прийняла міжнародна організація «Асоціація національних олімпійських комітетів», яка виступає єдиним організатором змагань.

Завжди вдячна Збройним силам України соборна спільнота Всеукраїнської федерації пляжної боротьба України готова робити усе можливе для успішного піднесення спортивного тилу України. Дякуємо відданим партнерам, які допомагають реалізовувати амбітні плани нашої команди: Міжнародній організації боротьби "United World Wrestling", Міністерству молоді та спорту України, Громадській організації "Мангуст" та Національному університету "Одеська юридична академія".
Попереду нові перемоги.
Заради миру. Заради України.