IV етап світової серії з пляжної
боротьби. Чемпіонат Європи з пляжної боротьби серед кадетів та юніорів - 2022: Катеріні-Паралія

Всеукраїнська федерація пляжної боротьби продовжує натхненний шлях у третьому сезоні світової серії з пляжної боротьби. Шлях блискавичних перемог, складних випробувань та беззаперечного успіху. Шлях, який назавжди став фундаментальною спільністю кожного, хто сьогодні стоїть на варті модерних змін та майбутнього єдиної України.

Пишаємося жити та діяти в еру стрімкого прогресу разом з його справжніми гарантами - українськими спортсменами, які попри буремні життєві виклики непохитно тренуються, невідступно борються за перемоги та незмінно підіймають жовто-синій прапор на переможних пʼєдесталах найпрестижніших міжнародних спортивних змаганнях. Наступна зупинка нашої яскравої спортивної історії 2022 року - IV етап світової серії з пляжної боротьби та чемпіонат Європи з пляжної боротьби серед кадетів та юніорів.
Незмінні спортменки офіційної делегації національної збірної команди України з пляжної боротьби для участі в IV етапі світової серії з пляжної боротьби
2022 року:
60 кг - Харів Ірина
60 кг - Медвецька Дар'я
70 кг - Кремезна Юлія
70 кг - Нікітінська Олена
+70 кг - Павловець Людмила
Спортменки офіційної делегації національної збірної команди України з пляжної боротьби для участі в чемпіонаті Європи з пляжної боротьби серед кадетів та юніорів 2022 року:
50 кг - Котвицька Діана (U17s)
60 кг - Марченко Софія (U20s)
+70 кг - Моренко Єлизавета (U20s)
Рішуча. Впевнена. Вмотивована українська команда як завжди успішно пройшла усі передзмагальні активності та розпочала новий етап запеклої боротьби на березі Егейського моря. Незмінний склад офіційної делегації національної збірної команди України з пляжної боротьби подолав понад 1800 км для участі у чемпіонаті Європи з пляжної боротьби серед кадетів та юніорів та IV етапі світової серії з пляжної боротьби у 2022 році. Традиційно змагальні дні розпочалися боротьбою талановитих кадетів та юніорів, що іскристо запалили берег сонячної Греції та вразили не одного багаторічного прихильника пляжної боротьби високою конкуренцією.

Попередні та півфінальні сутички IV етапу світової серії з пляжної боротьби за участі українських дівчат супроводжувались гучною підтримкою з боку солідарних з Україною колег. Завдяки їхній шаленій підтримці у тандемі з настановами президента Всеукраїнської федерації пляжної боротьби України та відданих тренерів чотири представниці національної збірної команди України впевнено вийшли у фінал ІV етапу світової серії з пляжної боротьби.

Фінальні сутички ознаменувалися справжнім успіхом - Україна зірково запалила передостанній етап світової серії з пляжної боротьби 2022 року. Жовто-синій стяг блискуче майорів разом з невщухаючим дзвоном переможних медалей впродовж усієї церемонії нагородження. Зовсім скоро Всеукраїнська федерація пляжної боротьби України урочисто оголосить нові великі перемоги України.
Жовто-сині кольори незмінно всесвітньовідомий символ несамовитої конкуренції.
Кожна нова перемога українських спортсменок на міжнародних спортивних змаганнях 2022 року твердо та безсумнівно підтверджує їхню невтоленну завзятість, яку зараз неабияк потребує наша Батьківщина. Численні перемоги продовжують зміцнювати вільну Україну та дух її відданих громадян на шляху до розбудови докорінно нового, свідомого та високоідейного майбутнього нашої нескоренної країни, голос якої стане провідним у кожному куточку земної кулі вже за лічені успішні кроки модерного розвитку.

Дякуємо Збройним Силам України за можливість рухатися вперед до успішного майбутнього, здобуваючи численні перемоги та захищаючи авторитет України на міжнародні спортивній арені. Дякуємо незмінним багаторічним партнерам Всеукраїнської федерації пляжної боротьби серед яких найвідданіші: Міжнародна організація боротьби "United World Wrestling", Міністерство молоді та спорту України, Громадська організація "Мангуст" та Національний університет "Одеська юридична академія".
Попереду