Результати IV етапу світової серії з пляжної боротьби та чемпіонату Європи з пляжної боротьби серед кадетів та юніорів - 2022: Катеріні-Паралія

Бути українським спортсменом - це бути переможцем серед найсильніших. Бути прикладом мотивації та непереможності для спортсменів з усіх куточків цивілізованого світу. Бути гордістю та натхненням для української нації, яка зараз усім серцем виражає нестримну вдячність кожному, хто не зупинився. Кожному, хто продовжує результативну діяльність та доводить усім провідну роль України та її абсолютне лідерство в усіх напрямах. Кожному, хто веде виснажливу боротьбу за всесвітнє визнання української сили та її незламної волі.

Всеукраїнська федерація пляжної боротьби України оголошує результати IV етапу світової серії з пляжної боротьби та чемпіонату Європи з пляжної боротьби серед кадетів та юніорів 2022 року, оголошує імена тих, хто почесно розкрив український прапор на переможному п'єдесталі. Національна збірна команда України з пляжної боротьби повертається з Грецької Республіки з новими приголомшливими перемогами. Здобутки українських спортсменок відтепер поповнюють одна золота, три срібні та одна бронзова медалі. Безпрецедетний успіх, що назавжди залишиться в єдиній спортивній історії пляжної боротьби. Знаменні досягнення, що стануть абсолютною передумовою омріяного національного успіху на фронті.
Наша надія та віра - українські жінки
Харів Ірина
Чемпіонка IV етапу світової серії з пляжної боротьби у ваговій категорії 60 кг
Марченко Софія
Чемпіонка Європи з пляжної боротьби 2022 року у віковій групі U20s
Моренко Єлизавета
Чемпіонка Європи з пляжної боротьби 2022 року у віковій групі U20s
Медвецька Дар'я
Срібна призерка IV етапу світової серії з пляжної боротьбі у ваговій категорії 60 кг
Нікітінська Олена
Срібна призерка IV етапу світової серії з пляжної боротьби у ваговій категорії 70 кг
Котвицька Діана
Віце-чемпіонка світу з пляжної боротьби 2022 року у віковій групі U17s
Павловець Людмила
Срібна призерка IV етапу світової серії з пляжної боротьби у ваговій категорії
+70 кг
Кремезна Юлія
Бронзова призерка IV етапу світової серії з пляжної боротьби у ваговій категорії 70 кг.
Всеукраїнська Федерація пляжної боротьби України продовжує цілеспрямований непохитно впевнений рух крізь зупинки світової серії з пляжної боротьби 2022 року.
Станом на середину липня 2022 року українські спортсмени подолали чотири зупинки спортивної історії третього сезону з пляжної боротьби:
1
І етап світової серії з пляжної боротьби - Турецька Республіка (28-29 травня 2022 року): одна золота медаль.
2
ІІ етап світової серії з пляжної боротьби - Королівство Іспанія (18-19 травня 2022 року): три золоті та одна срібна медалі.
3
ІІІ етап світової серії з пляжної боротьби - Французька Республіка (01-02 липня 2022 року):
дві срібні та дві бронзові медалі.
4
ІV етап світової серії з пляжної боротьби та чемпіонат Єропи з пляжної боротьби серед кадетів та юніорів - Грецька Республіка (09-10 липня 2022 року):
три золоті, чотири срібні та одна бронзова медалі.
3 першого дня повномасштабної війни в Україні Всеукраїнська федерація пляжної боротьби України самостійно забезпечує належну підготовку та участь членів національної збірної команди України з пляжної боротьби у кожному етапі світовій серії з пляжної боротьби. Разом ми кожного дня робимо свідомий вибір на користь невпинного розвитку українського спорту.
Разом ми подолаємо будь-які труднощі своєю твердою вірою, сміливим серцем, палкою любовʼю та відданістю справі життя.