Фінал світової серії з пляжної
боротьби. Чемпіонат світу з пляжної боротьби серед кадетів та юніорів - 2022: Констанца

Сьогодні світова серія з пляжної боротьби 2022 року добігає кінця. Остання сторінка нашої спільної тріумфальної історії традиційно завершується фіналом світової серії з пляжної боротьби у Констанці, де водночас відбудеться довгоочікуваний чемпіонат світу з пляжної боротьби серед кадетів та юніорів. Впродовж усього сезона Україна доводила, що цкраїнці - сильна, спортивна та непереможна нація! Наш дух неможливо знищити жодною ракетою в світі. Нашу любов до життя та прогресивного розвитку неможливо викорінити жодними залякуваннями! Мрії нашої амбітної, здорової, цілеспрямованої молоді неможливо здолати ніякими винищувачами!

Спорт в Україні є динамічною комбінацією сили, мужності та незламності українського народу, незмінним символом величі та беззаперечного лідерства України, саме тому Всеукраїнська федерація пляжної боротьби України зараз як ніколи усвідомлює значну відповідальність, яка покладена сьогодні на плечі українського спортивного руху. Ми маємо активно діяти, спільно розвивати та натхненно популяризувати спорт, захищаючи українську свободу та суверенітет на своєму місці
Спортсменки офіційної делегації національної збірної команди України з пляжної боротьби для участі у фіналі світової серії з пляжної боротьби 2022 року:
60 кг - Харів Ірина
60 кг - Медвецька Дар'я
70 кг - Кремезна Юлія
+70 кг - Павловець Людмила
Спортсменки офіційної делегації національної збірної команди України з пляжної боротьби для участі в чемпіонаті світу з пляжної боротьби серед кадетів та юніорів 2022 року:
50 кг - Котвицька Діана (U17s)
60 кг - Марченко Софія (U20s)
Позаду чотири складні етапи світової серії - попереду нові зіркові перемоги українських дівчат.
Плеяда талановитих спортсменок звичаєво провела своє останнє тренування символічно на мирному березі Чорного моря під наставництвом старшого тренера національної збірної команди України з пляжної боротьби Аліни Бережної, під час якого своїми враженнями та очікуваннями поділилась спортсменка національної збірної команди України Людмила Павловець:
– Останнє передзмагальне тренування на світовій серії з пляжної боротьби 2022 року викликає чимало емоцій. Чотири етапи світової серії з пляжної боротьби подарували неоціненний досвід та більш глибше розуміння важливості наших спільних з Всеукраїнською федерацією пляжної боротьби України дій. Я твердо вірю в успіх української команди й у фіналі світової серії, що розпочнеться вже завтра. Дякуємо нашим Збройним Силам України за можливість жити та боротися за спортивне визнання України!

Людмила Павловець
Спортсменка національної збірної команди України з пляжної боротьби
Останнє у 2022 році відрядження спортсменів національної збірної команди України з пляжної боротьби розпочалось дводенним чемпіонатом світу з пляжної боротьби серед кадетів та юніорів, на якому наші сильні та впевнені дівчата гідно захистили честь синьо-жовтої комнади. Наймасовіший етап за весь третій сезон світової серії з пляжної боротьби розпочався 3 вересня 2022 року. На березі рідного для українців Чорного моря зібралася найбільша кількість спортсменів з різних куточків світу, які готові запалити наші спільні спогади. Перший змагальний день розпочався з групових раундів, під час яких спортсменки національної збірної команди України з пляжної боротьби наполегливо виборювали своє. Гучна та щира підтримка тренерів та членів офіційної делегації української команди своєю енергією заполонила кожного присутнього.

4 вересня 2022 року - дата, яку національна збірна команда України з пляжної боротьби разом з Всеукраїнською федерацією пляжної боротьби України на чолі з незмінним спортивним лідером Магомедом Магдієвим зафіксує як особливу в нашій спільній історії. Нові перемоги, нові медалі, але незмінно жовто-синій прапор гордо майорить на переможному пʼєдесталі на очах у всього світу.
Підсумувала вирішальний етап найпрестижніших міжнародних спортивних змагань, єдиним організатором яких є наші багаторічні партнери «Обʼєднаний світ боротьби» (UWW), старший тренер національної збірної команди України з пляжної боротьби Аліна Бережна:
–Українські дівчата - сучасна гордість єдиної України, що своєю непереможною наполегливістю підкорила увесь світ. Наші спортсменки показали неймовірно високих рівень майстерності впродовж кожного етапу світової серії, фінал беззастережно підтвердив це! Щиро вітаю кожну спортсменку національної збірної команди України та прогресивну українську спортивну спільноту з заслуженими перемогами. Гордо повертаємося до рідної України з новими медалями та дякуємо Збройним Силам України за захист наших земель!

Аліна Бережна
Старший тренер національної збірної команди України з пляжної боротьби
Україна об'єднує весь світ

На знак солідарності з Україною під час церемонії нагородження на фіналі світової серії з пляжної боротьби 2022 року у дружній Румунії пролунав Державний Гімн України, що засвідчило беззастережну непереможність української нації, невимовну жагу українських спортсменів до незалежності, свободи та миру.
Всеукраїнська федерація пляжної боротьби України урочисто оголошує результати третього сезону світової серії з пляжної боротьби та чемпіонату світу з пляжної боротьби серед кадетів та юніорів
Харів Ірина
Чемпіонка світу з пляжної боротьби 2022 року
Марченко Софія
Чемпіонка світу з пляжної боротьби у віковій групі U20s
Павловець Людмила
Віце-чемпіонка світу з пляжної боротьби 2022 року
Медвецька Дар'я
Чемпіонка світу з пляжної боротьби у віковій групі U20s
Кремезна Юлія
Чемпіонка світу з пляжної боротьби у віковій групі U20s
Настільки яскраві перемоги національної збірної команди України з пляжної боротьби у третьому сезоні світової серії з пляжної боротьби та на чемпіонаті світу з пляжної боротьби свідчать про симбіоз титанічної праці наших спортсменок, тренерського завзяття та щоденної кропіткої роботи керівництва Всеукраїнської федерації пляжної боротьби України!
Вітаємо кожного та кожну, хто є невід'ємною частиною нашої соборної спортивної родини із успішним завершенням ще одного сезону!
Попереду нові старти. Попереду нові численні перемоги українців.