Чемпіонат світу з пляжної
боротьби серед кадетів та юніорів - 2023: Констанца

Об'єднане спортивне ком'юніті Всеукраїнської федерації пляжної боротьби України безупинно творить рушії прогресу масштабного визнання та формування докорінно нового авторитету України на міжнародній спортивній арені.

23 незмінно вмотивовані спортсмени з 10 областей України. Київ, Одеса, Рівне, Харків, Суми, Житомир, Львів, Хмельницький, Донецьк, Миколаїв традиційно у сонячній Констанці на чемпіонаті світу з пляжної боротьби серед кадетів та юніорів. Офіційна делегація національної збірної команди України з пляжної боротьби на чолі з генеральним секретарем Всеукраїнської федерації пляжної боротьби України Миланою Бродовською та віце-президентом Всеукраїнської федерації пляжної боротьби України Аліною Бережною подолала 600 км для того, щоб вкотре засвідчити: українській силі немає жодних аналогів у всьому світі.
Кадети офіційної делегації національної збірної команди України з пляжної боротьби для участі в чемпіонаті світу 2023 року:
60 кг - Мартюшев Артем (Харківська область)
60 кг - Бурлака Вадим (Рівненська область)
60 кг - Кулинич Маркіян (Львівська область)
70 кг - Пигульський Юрій (Харківська область)
70 кг - Руденко Максим (Миколаївська область)
80 кг - Постовий Дмитро (Харківська область)
80 кг - Курбанов Марат (Харківська область)
Кадетки офіційної делегації національної збірної команди України з пляжної боротьби для участі в чемпіонаті світу 2023 року:
40 кг - Литка Христина (Донецька область)
50 кг - Поремчук Софія (Волинська область)
50 кг - Маслова Дар'я (Сумська область)
60 кг - Tiт Марія (Київська область)
60 кг - Котвицька Діана (Житомирська область)
Юніори офіційної делегації національної збірної команди України з пляжної боротьби для участі в чемпіонаті світу 2023 року:
70 кг - Школьняк Максим (Хмельницька область)
70 кг - Шарапов Кирило (Донецька область)
80 кг - Каневський Нікіта (Харківська область)
90 кг - Кириленко Богдан (Хмельницька область)
90 кг - Задоянчук Костянтин (Хмельницька область)
90 кг - Гриник Станіслав (Харківська область)
Юніорки офіційної делегації національної збірної команди України з пляжної боротьби для участі в чемпіонаті світу 2023 року:
50 кг - Засульська Юлія (Сумська область)
60 кг - Марченко Софія (Житомирська область)
60 кг - Кушнір Софія (Рівненська область)
70 кг - Молодецька Валерія (Харківська область)
+70 кг - Гега Таїсія (Хмельницька область)
Позаду чемпіонат Європи серед кадетів та юніорів, II та III етап світової серії з пляжної боротьби, що налічують 14 золотих, 15 срібних та 5 бронзових відзнак беззаперечного лідерства UA Team. Попереду нові випробування по-новому загартованих, вмотивованих та рішучих українських борців за першість на визначальному світовому старті.Спортивне відрядження офіційної делегації національної збріної команди України з пляжної боротьби вкорте стало можливим саме завдяки постійній підтримці наших спорстменів президента Всеукраїнської федерації пляжної боротьби України Магомеда Магдієва, пріоритетними цінностями якого є сприяння українським талантам та українському спортивному руху.

Продовжуючи інтенсивну підготовку напередодні світової першості, 06 вересня 2023 року кадети та юніори провели своє крайнє передзмагальне тренування на мирному березі рідного Чорного моря під наставництвом старшого тренера національної збірної команди України з пляжної боротьби, чемпіонки світу з пляжної боротьби 2021 року Аліни Бережної.
Наступного дня першими творити свій переможний шлях розпочали амбітні U17s, успішно пройшовши обов'язкову процедуру зважування та медичного огляду. Впевнено крокуючи на пісок, змагаючись зі спортсменами з різних куточків світу та поетапно перемагаючи кожного суперника, кадети беззастережно забирали своє. Другими до естафети видовищної боротьби доєдналися потужні U20s. Мобілізувавши усю енергію тренери, члени делегації та онлайн-глядачі з України щиро вболівали за кожного синьо-жовтого спортсмена. Відчуваючи зростаючу силу та впевненість у собі, українські спортсмени чітко розуміли - попереду нові перемоги.

І ось вже позаду два запальні дні запеклої боротьби, що стали справжнім свідченням генетично закарбованої української сили. 9 країн та 128 спортсменів. Кожен розумів: Україна - чинний лідер спортивної спільноти Міжнародної організації боротьби "Об'єднаний світ боротьби".
Старший тренер національної збірної команди Уĸраїни з пляжної боротьби Аліна Бережна поділилася емоціями від результатів спортсменів Всеукраїнської федерації пляжної боротьби України:
Єдина команда. Єдиним серцем. Разом на підготовчих тренуваннях. Разом у кожній сутичці запального четвертого сезону. Чемпіонат світу - ще один етап новітньої історії молодих кадетів та юніорів на міжнародній спортивній арені. Етап, що став творенням незабутніх спогадів та омріяних перемог. Для когось вперше. Для когось додатковий досвід. Але абсолютно всі боролися заради єдиної мрії. Пишаємося кожним спортсменом, кожною перемогою. Не зупиняємося. Слава Україні!

Аліна Бережна
Старший тренер національної збірної ĸоманди Уĸраїни з пляжної боротьби
Окремі слова вдячності присвячуються тренерам Всеукраїнської федерації пляжної боротьби України, які незмінно у найвідповідальніші моменти підтримують наших спортсменів, пліч-о-пліч крокуючи з ними до нових перемог. Дякуємо за Вашу чуйність і уважність, за невгасиме бажання віддавати все до останнього українським спортсменам та їхнім перемогам, за вагоме сприяння побудові нового прогресивного покоління спортивної нації.

З глибокою повагою дякуємо за непереможний тандем та результативну співпрацю нашим постійним багаторічним партнерам Міжнародній організації боротьби "United World Wrestling", Міністерству молоді та спорту України, Громадській організації "Мангуст" та Національному університету "Одеська юридична академія".
Сміливі будувати майбутнє.
Сміливі перемагати зараз.