IV етап світової серії з пляжної
боротьби - 2023: Констанца

Четвертий сезон з пляжної боротьби 2023 року продовжує вражати навіть багаторічних прихильників вражаючої світової серії. Технічна, впевнена та яскрава боротьба українських спортсменів рішуче підкорює серця сотні іноземних спортсменів, вболівальників та колег з різних куточків земної кулі. Національна збірна команда України з пляжної боротьби не полишає своїх амбіцій на здобуття нових величних перемог, консолідуючи усі до останньої сили попри незліченну кількість перешкод. Третя позначка на мапі спортивних відряджень Всеукраїнської федерації пляжної боротьби України у 2023 році - IV етап світової серії з пляжної боротьби у сонячній Констанці на березі рідного для України Чорного моря.

Сильніші в усьому світі. Справжні легенди пляжної боротьби. Unspoppable wrestlers from unbreakable country. 9 потужних спортсменів національної збірної команди України з пляжної боротьби, що надихають, перевершують та дожимають. Спортсменів, які залишають пісок переможцями. Спортсменів, у кожному кроці яких простежується відданість незламній Батьківщині, синьо-жовтому прапору та його нескореному народу.
Спортсмени офіційної делегації національної збірної команди України з пляжної боротьби для участі в IV етапі світової серії з пляжної боротьби 2023 року:
70 кг - Борута Олексій (Одеська область)
90 кг - Олексій Яковчук (Миколаївська область)
+90 кг - Власов Андрій (Хмельницька область)
Спортсменки офіційної делегації національної збірної команди України з пляжної боротьби для участі в IV етапі світової серії з пляжної боротьби 2023 року:
50 кг - Дорошенко Ірина (Рівненська область)
60 кг - Медвецька Дар'я (Житомирська область)
60 кг - Кравченко Анастасія (Харківська область)
60 кг - Кушнір Софія (Рівненська область)
70 кг - Нікітінська Олена (Харківська область)
+70 кг - Павловець Людмила (Рівненська область)
Керівником офіційної делегації національної збірної команди України у дорослій віковій групі стала генеральний секретар Всеукраїнської федерації пляжної боротьби України Милана Бродовська. Чуйною підтримкою та відповідальним наставником майбутніх переможців IV етапу світової серії стала Аліна Бережна - старший тренер національної збірної команди України з пляжної боротьби, яка допомогла українським талантам підготуватися до нового спортивного старту, незмінно мотивуючи прогресивних борців власним досвідом світового чемпіонства. Президент Всеукраїнської федерації пляжної боротьби України Магомед Магдієв - нині єдиний гарант участі українських спортсменів у всіх без вийнятку міжнародних спортивних змаганнях з пляжної боротьби - став визначальною підтримкою українських спортсменів, надихаючи їх щирою вірою в їхні перемоги навіть на відстані. Професійну підтримку та непохитний захист честі української делегації незмінно втілив секретар Всеукраїнської федерації пляжної боротьби України з міжнародних відносин Ерол Караджа та головний суддя Всеукраїнської федерації пляжної боротьби України, суддя міжнародної категорії Георгій Грек.

Боротьбу на IV етапі світової серії з пляжної боротьби у Констанці розпочали нові амбітні обличчя українського спорту разом із досвідченими спортсменами дорослої вікової групи. Вранці 09 вересня 2023 року оновлений склад українських спортсменів відправився у подорож нового спортивного старту, розпочавши свій шлях з офіційної процедури зважування та медичного огляду. Дивовижні групові раунди примножили українську силу в очах кожного з 71 представник 12 країн світу. Фінальні сутички щохвилини супроводжувалися завмиранням серця від найнапруженіших моментів, гучними вболівання на останніх секундах боротьби та неповторними емоціями від блискучих перемог українців.
Результативний тандем, що ознаменувався проривом:
Майстерність досвідчених борців, запатентована українцями невгасима жага до перемог пліч-о-пліч з гучними вболіваннями найвідданіших прихильників синьо-жовтої Top Technique - складові об'єднаного втілення мрій.
Бути переможцями - наша національна ідея. Бути лідерами - провідне завдання кожної нашої дії. Бути сильними, чітко стояти на визначеному шляху, не зраджувати істинній місії - три першочергові засади, що стали рушієм прогресивного розвитку. Позаду два дні запеклої боротьби. Щирих емоцій підтримки та безмежного щастя. Два дні українського єднання, результатом яких стали 7 величних нагород. Всеукраїнська федерація пляжної боротьби України - сьогодні єдине в Україні потужне ком'юніті, що підтримує та помічає кожного, хто живе спортом. Кожного, хто не зупиняється доки не отримає найголовнішого - здійснення єдиної мрії. Сьогодні - це символічна перемога наших спортсменів на IV етапі світової серії з пляжної боротьби. Завтра - це втілення єдиної перемоги України.

Дякуємо Збройним силам України за безкрайню мужність та відданість, які сьогодні створюють найцінніші можливості українським спортсменам кожного дня бути найкращими на своєму місці, прославляючи єдину Україну у різних куточках цивілізованого світу. Дякуємо за потужну співпрацю нашим партнерам, серед яких Міжнародна організація боротьби "United World Wrestling", Міністерство молоді та спорту України, Громадська організація "Мангуст" та Національний університет "Одеська юридична академія".
Попереду вирішальний бій. Попереду світова першість.