Результати чемпіонату світу з пляжної боротьби серед кадетів та юніорів - 2023: Констанца

07-08 вересня 2023 року на сонячному березі Констанци успішно пройшов чемпіонат світу з пляжної боротьби серед кадетів та юніорів. Щорічна світова першість, яка цьогоріч зустріла рекордну кількість українських спортсменів. Новий досвід, приголомшливі трансформації, знаменні перемоги - результат спільних зусиль дієвої взаємодії українських талантів разом з натхненно налаштованим керівництвом Всеукраїнської федерації пляжної боротьби України.

Більше 200 виснажливих сутичок. Незліченна кількість щирих проявів підтримки, радості та непохитної віри у заповітне. Всеукраїнська федерація пляжної боротьби України оголошує імена переможців чемпіонату світу з пляжної боротьби серед кадетів та юніорів у 2023 році. Серед них девʼять новоспечених чемпіонів та призерів світу, що гідно захистили честь найріднішої України. Серед них дев'ять непереможних лідерів, майбутніх легенд пляжної боротьби.
Амбітні U17s
 • Литка Христина - чемпіонка світу з пляжної боротьби у ваговій категорії 40 кг
 • Мартюшев Артем - срібний призер чемпіонату світу з пляжної боротьби у ваговій категорії 60 кг
  Руденко Максим - срібний призер чемпіонату Європи з пляжної боротьби у ваговій категорії 70 кг
 • Котвицька Діана - бронзова
  призерка чемпіонату світу з пляжної боротьби у ваговій категорії 60 кг
Потужні U20s
 • Каневський Нікіта - чемпіон світу з пляжної боротьби у ваговій категорії 80 кг
  Кушнір Софія - чемпіонка світу з пляжної боротьби у ваговій категорії 60 кг
 • Задоянчук Костянтин - срібний призер чемпіонату світу з пляжної боротьби у ваговій категорії 90 кг
 • Засульська Юлія - бронзова
  призерка чемпіонату світу з пляжної боротьби у ваговій категорії 50 кг
  Марченко Софія - бронзова
  призерка чемпіонату світу з пляжної боротьби у ваговій категорії 60 кг
Підсумувала цьогорічні змагання світової першості генеральний секретар Всеукраїнської федерації пляжної боротьби України Милана Бродовська, яка першою стала свідком незабутніх емоцій щирого щастя новоспечених чемпіонів:
– Українці - народ, який захищає свою свободу та землю. Так, це ми. Команда на чолі з президентом Всеукраїнської федерації пляжної боротьби України Магомедом Магдієвим, яка обирає не втекти від проблем, не стати на коліна, а боротися. Так, це ми. Українці, наміри яких завжди будуть світлими, дружба - щирою, а вчинки рішучими. Так, це ми. Переможці чемпіонату світу з пляжної боротьби серед кадетів та юніорів в Румунії. Сьогодні світ аплодує стоячи. Так, саме нам. Україні, ЗСУ, українським спортсменам, нашим чемпіонам - Литці Христині, Кушнір Софіїї та Каневському Нікіті. Дякую спортсменам, особистим тренерам, керівникам відокремлених підрозділів, батькам чемпіонів та всім причетним за гідну боротьбу на міжнародній спортивній арені. Слава Україні!

Милана Бродовська
Генеральний секретар Всеукраїнської федерації пляжної боротьби України
Слава українським спортсменам!
Слава Україні!