Результати IV етапу світової серії з пляжної боротьби - 2023: Констанца

Сьогоденний успіх українських титанів - 7 почесних нагород у 6 вагових категоріях. Успіх, реалізація якого щоразу вимагає чимало зусиль з боку професійних тренерів, керівництва Всеукраїнської федерації пляжної боротьби та відданості наших спортсменів. Достеменно відпрацьвуючи кожен рух на тренуваннях, наші спортсмени тримають у серці незмінні мрій. Віддаючи усю внутрішню енургію та сили, наші тренери душею та серцем сповідують перемоги українських спортсменів. Не зраджуючи визначеним цінностям, Всеукраїнська федерація пляжної боротьби України

Всеукраїнська федерація пляжної боротьби України оголошує результати IV етапу світової серії з пляжної боротьби
2023 року. Оголошує імена чемпіонів та призерів, які незмінно є гордістю та натхненням для української нації, символом професійного зростання та стрімкого розвитку українського спортивного руху. Серед них найсміливіші борці, що стали прикладом відчайдушної боротьби для сотні іноземних спортсменів. Серед них лідери багаторічної історії світової серії з пляжної боротьби, непереможні лідери із заслуженими нагородами.
Амбітні чоловіки
Олексій Борута
Чемпіон IV етапу світової серії у ваговій категорії 70 кг
Олексій Яковчук
Срібний призер IV етапу світової серії у ваговій категорії 90 кг
Цілеспрямовані жінки
Кравченко Анастасія
Чемпіонка IV етапу світової серії у ваговій категорії 60 кг
Ірина Дорошенко
Срібна призерка IV етапу світової серії у ваговій категорії 50 кг
Нікітінська Олена
Срібна призерка IV етапу світової серії у ваговій категорії 70 кг
Дар'я Медвецька
Бронзова призерка IV етапу світової серії у ваговій категорії 60 кг
Павловець Людмила
Бронзова призерка IV етапу світової серії у ваговій категорії +70 кг
Українська спортсменка, яка впевнено подолала багаторічний шлях найрізноманітніших за силою спортсменів з різних куточків світу здобувши бажане золото - Кравченко Анастасія (до 60 кг). Абсолютно непереможний борець, трьохразовий чемпіон світової серії з пляжної боротьби 2023 року, новоспечений володар першого у 2023 році кубку у номінації Top Technique - Борута Олексій (до 70 кг).

Гідно захистивши честь ріднішої Батьківщини, володарками срібної медалі стали незламна тендітна борчиня, загартована найсерйознішими випробуваннями на шляху до омріяної перемоги - Дорошенко Ірина (до 50 кг), а також досвідчена спортсменка з найвидовищнішими кидками Нікітінська Олена (до 70 кг). Справжнім проривом IV етапу світової серії з пляжної боротьби у Румунії став Яковчук Олексій (до 90 кг), який зібранною технічністю впевнено здобув срібну винагороду після дворічної професійної перерви.

3 бронзовою нагородою завершили боротьбу українські спортсменки зі світовим ім'я Медвецька Дар'я (до 60 кг) та Павловець Людмила (+70 кг).
Об'єднана спільнота Всеукраїнської федерації пляжної боротьби України щиро вітає всіх чемпіонів та призерів, кожного особистого тренера та керівників відокремлених підрозділів з почесними перемогами на IV етапі світової серії з пляжної боротьби 2023 року. Підсумувала результати міжнародного спортивного старту, що став крайнім етапом четвертого сезону світової серії з пляжної боротьби напередодні найочікуванішого фіналу, старший тренер національної збірної команди України з пляжної боротьби Аліна Бережна:
– Cпостерігаючи за українськими спортсменами крізь виснажливий шлях четвертого сезону з пляжної боротьби, можна впевнено заявити: майстерність українських борців - те, що вже на високму рівні та те, що з кожним разом наново запалює серце багатьох наших колег. Кожного спортсмена вітаю з перемогою, кожному тренеру дякую за титанічну працю. Злагоджені інтеграції нашої команди беззаперечно справджуються у кожному спортивному відряджені 2023 року та обов'язково приножать наші спільні досягнення зовсім скоро на фіналі світової серії з пляжної боротьби у Туреччині. Не зупиняємося. Слава Україні! Слава ЗСУ!

Аліна Бережна
Старший тренер національної збірної команди України з пляжної боротьби
Налаштовані перемагати. Зовсім скоро.
Фінал світової серії з пляжної боротьби.