Чемпіонат світу - 2023 серед дорослих

1
ІІ етап світової серії з пляжної боротьби (Республіка Сінгапур):
2 золоті, 4 срібні та 1 бронзова медаль.
2
ІІІ етап світової серії з пляжної боротьби (Французька Республіка):
3 золоті, 4 срібні та 1 бронзова медаль.
3
IV етап світової серії з пляжної боротьби (Румунія):
2 золоті, 3 срібні та 2 бронзові медалі.
4
Фінал світової серії з пляжної боротьби (Турецька Республіка):
2 золоті, 2 срібні та 3 бронзові медалі.
Таким видався четвертий сезон світової серії з пляжної боротьби від United World Wrestling у 2023 році для національної збірної команди України з пляжної боротьби. Сотні наймайстерніших борців пляжного стилю з різних куточків світу змагалися протягом чотирьох місяців, боролися, формуючи високу конкуренцію, та вболівали один за одного, будуючи дружню міць міжнародної спортивної спільноти. Саме ця спільнота разом зустрічала новий сезон, нові обличчя та новий рівень запеклості сутичок, а сьогодні разом проводжає гідний змагальний сезон 2023 року останньою сторінкою яскравого та неповторного щоденнику спільної історії.
15 жовтня 2023 року відбулася остання офіційна церемонія нагородження учасників світової серії з пляжної боротьби у 2023 році, на якій найсильніші мали змогу отримати не лише нагороду за результатами фіналу світової серії з пляжної боротьби, але й нарешті стати володарями найбажаніших титулів світового чемпіонства. Потужні спортсмени національної збірної команди України з пляжної боротьби як завжди у центрі уваги міжнародної спортивної спільноти. У центрі, бо саме вони стали володарями одразу 8 переможних титулів світового значення:
Дар'я Медвецька
чемпіонка світу з пляжної боротьби у ваговій категорії 60 кг.

  Оксана Кухта
  чемпіонка світу з пляжної боротьби у ваговій категорії 70 кг.   Олексій Борута
   віце-чемпіон світу з пляжної боротьби у ваговій категорії 70 кг.

    Юлія Засульська
    віце-чемпіонка світу з пляжної боротьби у ваговій категорії 50 кг.

     Анастасія Кравченко
     віце-чемпіонка світу з пляжної боротьби у ваговій категорії 60 кг.

      Людмила Павловець
      віце-чемпіонка світу з пляжної боротьби у ваговій категорії +70 кг.

       Софія Кушнір
       бронзова призерка світу з пляжної боротьби у ваговій категорії 60 кг.

        Олена Нікітінська
        бронзова призерка світу з пляжної боротьби у ваговій категорії 70 кг.

         Підсумувала результати четвертого змагального сезону світової серії з пляжної боротьби та чемпіонату світу з пляжної боротьби 2023 року, розкривши головний таємничий секрет безупинного успіху національної збірної команди України з пляжної боротьби генеральний секретар Всеукраїнської федерації пляжної боротьби України Милана Бродовська:
         — Цьогоріч нам вдалося втілити справжню мрію кожного, хто є невідʼємною частиною команди Всеукраїнської федерації пляжної боротьби України. Український пʼєдестал світової першості з пляжної боротьби у ваговій категорії до 60 кг серед жінок. Дві чемпіонки світу, чотири віце-чемпіони світу та дві бронзові призерки світу 2023 року. У чому ж секрет найсильнішої команди світу? Кажуть, що диявол криється в деталях. У спорті я б сказала інакше: «Результат криється в деталях». У таких простих, але важливих дрібницях, як тренерські обійми, підтримка в моменти розчарування та зневіри, прямий діалог між спортсменами та керівництвом федерації. У цьому і є наша сила. У цьому і є кожен з нас, командних гравців.Спортсмени, тренери, працівники федерації, керівники відокремлених підрозділів, судді, міністерство молоді та спорту України. Ми змогли пройти весь цей шлях разом. Від Сінгапуру до Франції. Від Румунії до Туреччини. Пліч-о-пліч, підтримуючи одне одного. Дякую кожному, особливо нашим переможцям. Мабуть, мені не вистачило б і цілого дня, щоб висловити вам свою вдячність. За ці емоції, за вашу відданість, за вас. Таких відповідальних, цілеспрямованих та справжніх. Ми дуже пишаємося вами. Дякую найкращій команді Аліні на чолі з нашим взірцем, наставником та найкращим президентом Всеукраїнської федерації пляжної боротьби України Магомедом Магдієвим.

         Милана Бродовська
         Генеральний секретар Всеукраїнської федерації пляжної боротьби України
         Найрезультативніший рік в історії Всеукраїнської федерації пляжної боротьби:


         11 золотих, 17 срібних та 9 бронзових медалей дорослої вікової групи
         Національна збірна команда України з пляжної боротьби - це ті спортсмени, хто крізь роки, біль та втому попри труднощі та випробування завжди доводять виключне світове лідерство обʼєднаної команди Всеукраїнської федерації пляжної боротьби України, очолюючи першість командного заліку. Символом цієї безпрецедентної першості відтепер є український пʼєдестал у ваговій категорії до 60 кг серед жінок, три з трьох можливих медалей світової першості в якій цьогоріч в руках українок.

         Так, це лідерство, що двічі ознаменувалося державним гімном на фінальному нагородженні чемпіонів світу на очах у сотні учасників четвертого сезону світової серії з пляжної боротьби. Лідерство, що стало можливим за підтримки та настанов президента Всеукраїнської федерації пляжної боротьби України Магомеда Магдієва, генерального секретаря Всеукраїнської федерації пляжної боротьби України Милани Бродовської, секретаря Всеукраїнської федерації пляжної боротьби України з міжнародних відносин Ерола Караджи та старшого тренера національної збірної команди України з пляжної боротьби Аліни Бережної, та звісно, завдяки неоціненному внеску кожного особистого тренера, керівника підрозділу та працівника федерації.
         Разом долаємо будь-які перемоги.
         Разом ми найсильніша команда світу!