Повідомлення про проведення щорічної конференції Громадської організації "Всеукраїнська федерація пляжної боротьби України"

У відповідності до вимог п. 8.3. Статуту Громадської організації «Всеукраїнська Федерація пляжної боротьби України», виконавчим комітетом Всеукраїнської федерації пляжної боротьби України скликано щорічну Конференцію Громадської організації "Всеукраїнська федерація пляжної боротьби України", яка відбудеться 19 листопада 2023 року о 13 год. 00 хв. (GMT+2) в режимі Zoom-конференції.

Реєстрація розпочнеться з 12 год. 45 хв. (GMT+2).

Підключитись до конференції в онлайн-режимі за допомогою програми «Zoom» можна за посиланням: https://us04web.zoom.us/j/74832667000?pwd=F11om55J...

Ідентифікатор конференції: 748 3266 7000
Код доступу: 1Mz85B

Виконавчим комітетом встановлено норму представництва делегатів від кожного відокремленого підрозділу Громадської організації «Всеукраїнська федерація пляжної боротьби України» у кількості однієї особи.

Просимо забезпечити обрання делегатів на Конференцію відповідно до порядку, визначеного положенням про відокремлений підрозділ, а також надати до 03 листопада 2023 року копії відповідних рішень про обрання делегатів до секретаріату Федерації (e-mail: info_bw@ukr.net).

Окремо звертаємо Вашу увагу на необхідності пред'явлення делегатами оригіналів або завірених в установленому порядку копій рішень про обрання їх делегатами та документів, які посвідчують особу делегата, під час їх реєстрації на Конференції 19 листопада 2023 року.

Проєкт порядку денного додається.