Ключова подія історії Всеукраїнської федерації пляжної боротьби України: затверджено Єдину спортивну класифікацію України з пляжної боротьби

02 листопада 2023 року - день незворотного початку нового етапу формування авторитету пляжної боротьби в Україні.
Відтепер вид спорту "пляжна боротьба" набуває абсолютно нового рівня впливовості. В десятки разів прискорюючи всесвітнє визнання абсолютного світового лідерства спортсменів національної збірної команди України з пляжної боротьби. В сотні разів зміцнюючи пріоритетне значення багаторічних зусиль Всеукраїнської федерації пляжної боротьби України на користь українського спортивного руху.
Все як завжди. Найкращі зазнають труднощів - найкращі їх перемагають.
Відтепер можливості Всеукраїнської федерації пляжної боротьби України зростатимуть у глобальному вимірі, як з погляду на відкриття нових відділень у Дитячо-юнацьких спортивних школах, так і з погляду на присвоєння спортивних звань та спортивних розрядів нашим безцінним та найсильнішим у світі спортсменам національної збірної команди України з пляжної боротьби. Спільними зусиллями об'єднаної команди керівництва та працівників Всеукраїнської федерації пляжної боротьби України, керівників відокремлених підрозділів, особистих тренерів та наших спортсменів ми вийшли на той рівень національного статусу, який на сто відсотків наповнений реальним змістом, реальними перспективами та реальними можливостями для їхнього втілення. Затвердження Єдиної спортивної класифікації України з пляжної боротьби заклала той фундамент, на якому будуватиметься переможна олімпійська історія спортсменів Всеукраїнської федерації пляжної боротьби України для української держави вже незабаром на IV літніх Юнацьких Олімпійських іграх 2026 року у Сенегалі, а згодом цілком ймовірно й XXXIV літніх Олімпійських іграх 2028 року у Лос-Анджелесі.
Відверто, це був дуже непростий крок, за яким криються роки невтомної праці та щоденних титанічних зусиль кожного та кожної, хто сьогодні гідно відзначає цю знаменну подію разом з нами. Шлях до абсолютного національного визнання був сповнений спротиву труднощів, брехні та маніпуляцій з одного боку. З іншого - щирості, єднання, яскравих перемог та неоціненних спогадів спортивної родини Всеукраїнської федерації пляжної боротьби України.

Нарешті настав цілком логічний і справедливий час визнання чіткого рівня важливості історичного формування в Україні повноцінного та окремого виду спорту "пляжна боротьба". Починаючи з 2017 року ми виборювали своє реальне право на національну повноцінність. Лише за 2023 рік наша команда 63 рази гордо здіймала синьо-жовтий прапор на міжнародній спортивній арені, відзначаючи 22 золоті, 26 срібних та 15 бронзових нагород світового та континентального значення.Починаючи з 2 листопада 2023 року ми доводитимемо свою беззастережну відповідність наказу Міністерства молоді та спорту України від 10.08.2023 № 4755.
Коментарем щодо надважливої події затвердження Єдиної спортивної класифікації України з пляжної боротьби одразу поділилася генеральний секретар Всеукраїнської федерації пляжної боротьби України Милана Бродовська:
— Затвердження Мінмолодьспортом Єдиної спортивної класифікації України з пляжної боротьби - кульмінаційна подія діяльності Всеукраїнської федерації пляжної боротьби України. Без перебільшення для нашої багаторічної історії це ключове та визначальне рішення, яке сьогодні стане вагомим поштовхом для реалізації усіх спортивних перспектив спортсменів національної збірної команди України з пляжної боротьби, що вже тривалий час чекали лише можливості до стрімкого старту процесу втілення своїх широких амбіцій. Від імені президента Всеукраїнської федерації пляжної боротьби України Магомеда Магдієва та себе особисто дякую кожному спортсмену, особистому тренеру, керівнику відокремленого підрозділу та працівнику Федерації, що пройшли цей тривалий шлях разом з нами. Дякую Мінмолодьспорту за безпрецедентне та ефективне сприяння процесу національного визнання пляжної боротьби, за непохитну підтримку та результативну співпрацю.

Милана Бродовська
Генеральний секретар Всеукраїнської федерації пляжної боротьби України
Розпочинаємо плідну роботу. Вже готуємося до важливих кроків нового абсолютно тріумфального сезону 2024 року.
СЛАВА УКРАЇНІ!
РАЗОМ ДО НОВИХ ЗВЕРШЕНЬ!