Повідомлення про проведення позачергової Конференції Громадської організації "Всеукраїнська федерація пляжної боротьби України"

У відповідності до вимог п. 8.9. Статуту Громадської організації «Всеукраїнська федерація пляжної боротьби України», виконавчим комітетом Всеукраїнської федерації пляжної боротьби України скликано позачергову Конференцію Громадської організації "Всеукраїнська Федерація пляжної боротьби України", яка відбудеться 10 грудня 2023 року о 13 год. 00 хв. (GMT+2) в режимі Zoom-конференції.

Реєстрація розпочнеться з 12 год. 45 хв. (GMT+2).

Підключитись до конференції в онлайн-режимі за допомогою програми «Zoom» можна за посиланням: https://us04web.zoom.us/j/76546157776?pwd=crbTEPtC...

Ідентифікатор конференції: 765 4615 7776
Код доступу: 1extGS

Виконавчим комітетом встановлено норму представництва делегатів від кожного відокремленого підрозділу Громадської організації «Всеукраїнська федерація пляжної боротьби України» у кількості однієї особи.

Просимо забезпечити обрання делегатів на позачергову Конференцію відповідно до порядку, визначеного положенням про відокремлений підрозділ, а також надати до 05 грудня 2023 року копії відповідних рішень про обрання делегатів до секретаріату Федерації (e-mail: info_bw@ukr.net).

Окремо звертаємо Вашу увагу на необхідність пред'явлення делегатами оригіналів або завірених в установленому порядку копій рішень про обрання їх делегатами та документів, які посвідчують особу делегата, під час їх реєстрації на позачерговій Конференції 10 грудня 2023 року.

Проєкт порядку денного додається.